Geomancy; Yeryüzü Kehanetleri

Geomancy; Yeryüzü Kehanetleri

20100225-four-elements

Geomancy Yunanca “ge” yani toprak, yeryüzü” ve “manteia”; “kutsama, kehanet” anlamına gelmektedir. Genel anlamda geomancy yeryüzü veya ona ait elementlerin kutsanması pratiği veya sanatı olarak adlandırılabilir. Çok çeşitli geomancy yöntemleri bulunmaktadır. Genel manada kehanetler değerlendirmesine aldığımız tüm altbaşlıkları bu kategoriye ekleyebiliriz. Ama özetlenirse ateş, hava, su ve toprak yani yeryüzündeki dört temel elementi bu kehanet kategorisinde değerlendirebiliriz. Dört element falına http://falfalci.com/dort-element-fali/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı