GERÇEK FAL YORUMLARI

Geleceği öğrenme isteği insanoğlunun başına yıllardır birtakım belalar açmıştır. Orta çağ Avrupa’sında dinsel inanışların etkisiyle kâhin, falcı, büyücü olan insanların ölüm cezaları ve giyotine çarptırılma hikâyeleri çok fazladır. Buna rağmen insanlar yasakları tanımadan önceden olduğu gibi günümüze kadar geleceği öğrenebilme imkânını kullanmaya sonuna kadar çalışmaktadır. Günümüzde dini engellere rağmen gerçek fal baktırma isteği ve ileride yaşayacakları iyi veya kötü olayları bugünden öğrenebilecek olmanın verdiği merak duygusu nedeniyle bu işi ticarete dönüştüren insanlarla irtibatımız kopmayacak derecede sağlamlaşmıştır. Eşimizin, sevgilimizin, ailemizin ne kadar güvenilir olduğu, işimizin bizim için ne kadar iyi olduğu ya da ne yaparsak para kazanabileceğiz gibi soruların cevaplarını beklemek ya da çalışmak yerine falcılara sorarak öğrenmeye çalışırız.

Ancak bir bakıma da eğlence unsuru olarak kullanılan fal baktırma işi, her sabah güne burç yorumlarını öğrenmeden güne başlayamamaya neden oluyor olsa da güne umutla ve keyifle başlanabilmesi adına bir nevi telkin niteliğinde sayılabilir. Ayrıca dost ve arkadaş meclislerinde eskiden olduğu gibi iki söz etmek, dertleşmek ve fala bakma üçlüsünün yanında kimsenin kahve falına bakmayı bilmiyor olması nedeniyle eğlence sona ermeyecektir. Bunun yerine günümüzde online fal denilen sanal kahve fal yorumları ile gerçek fal gibi size ait yorumları, fincanınıza bakan kişilerden alabilirsiniz.

İnternet sitemizde yer alan gerçek fal bakıcıları tarafından yapılan fal yorumlarınız size belki hayata karşı daha umutlu bakmaya zorlayacak ya da arkadaşlar arasında yeni bir eğlence konusu olmasına neden olabilecektir. Ancak yorumlarda sizi mutlu eden gebeliğinizin ailenize olan etkisi, yeni bir düğün telaşı ya da hayatınıza yeni giren sevgilinizin nasıl bir kişi olduğuna dair ipuçları da alabilirsiniz. Ancak her zaman mutlu şeyler değil eşinizin aldatması, başınıza gelecek kötü günler ya da yeni işinizin sizin hayatınıza getireceği zorluklar konusunda da bir takım yorumlar edinebilirsiniz. Atalarımızın söylediği gibi “fala inanma, falsız da kalma” diyoruz ve internet sitemizde tüm gerçek fal çeşitleri hakkında doğru ve kesin bilgiler edinebileceğiniz gibi anlık fal yorumlarınızı da yorumcularımızdan alabilirsiniz.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı