Geri Getirme Falı

Geri Getirme Falı

2118025-169_sorcery_vr_ps3_060112

SORCERY

Büyü yöntemi ile ruhları ya da şeytanı çağırıp fiziksel dünyayı etkileme amacı güden bir yöntemdir. Olayları, insanları, objeleri istenilen noktaya getirmek için bu yöntem uygulanır.

Yönteme göre büyücü bir düğüm hazırlar ve bunu malmumu ile karıştırıp bir kukla içerisinde dizayn eder.

Çok eski bir yöntem olup geçmişi tarih öncesine kadar dayanır. Köekeni Mısır ve Orta doğu bölgesi olduğu düşünülmekle beraber Orta Çağ döneminde kara büyü olarak adlandırılmıştır. Bir olayın gidişatını belirlemek ya da intikam almak için uygulanan bir yöntem olup ruhlarla hatta iblislerle bile iletişime bu maksatla geçilebilmektedir.

Genellikle erkek büyücüler burada tasvir edilir ve siyah bir elbise giydiğinden kara büyü diye adlandırılması da makul olarak görülmektedir.

Eski dönemlerde bu işi herkes yapabilirdi. Bir büyücü, medyum,labratuvarda çalışan bir bilim adamı, Yahudi ya da sıradan herhangi biri de bunu yapabilirdi.

Roma’da görülen bu yöntemlerin arasında ölüm ya da aşk büyüleri yapılabilmekteydi. En üst makamdaki kişilerden kölelere kadar herkes bu büyülere inanıyor ve büyü yöntemi le doğal dünya ile ruhlar arasında bağlantı kurulabileceği kabulleniyordu. Aşk büyüleri, ölüm-intikam büyüleri, yağmur büyüleri, şimşeklere karşı büyüler gibi ir çok yöntem uygulanmaktaydı. Antik dönemde bu kişiler şeyatnı Tanrı olarak kabul edip şeyatnın rahipleri olarak kendilerini görürlerdi.

Günümüzde ise şeytanın asistanı olarak görülüp insanlara zarar veren ruhsal dünya ile iletişime geçebilen kişi olarak bakılmaktadır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı