Giyim Falı

İnsanoğlunun giydiği kıyafetlerin gün boyunca kendilerine ne gibi etkiler gösterdiğini, hatta kaderlerini bile etkilediğini bu fal içerisinde yapılan değerlendirmelerle ortaya konmaktadır. Antik çağlardan itibaren bir kişinin giyinişinde izlediği yol, yapılan yanlış işler, seçilen renk vesaire bir çok özellik o kişinin kaderi hakkında ipuçları vermektedir. Bu fal çeşidine örnek vermek gerekirse, Fransa İhtilali’nin başladığı gün, Fransız kralının yaveri sağ ayağa giyilmesi gereken sandaleti sol ayağına giymişti. Kralda gün içinde olumsuz bir durumun yaşanacağını sezinlemişti.

Nasıl Yorumlanır

Örneğin bir kişi tişörtünü ters giyerse, ya da içi dışına yanlışlıkla giyerse o kişi gün boyunca talihsiz durumlarla karşılaşacak demektir. Fakat yine elbiseni yanlış bir şekilde giyilirse yeni bir elbise alınacağını ya da biri tarafından kendisine bir elbise edileceğini de haber etmiş olur.

Farklı kültürlerde farklı şekillerde inançlar vardır. Yine başka bir örneğe göre  sol ayakkabı bağcığını bağlamayı unutan birine bir kişi nazikçe yaklaşacak ve onunla tanışacak anlamı çıkmaktadır. Fakat sağ bağcığı bağlamayı unutursan okişinin arkasından olumsuz yorumlar yapacak birileri olacak demektir.

Günümüzde ise bir kişinin giyiniş tarzına göre kişisel özellikleri hakkında yorumlar yapmak mümkündür. Örneğin bir kişi özel dikim bir giysi giyerse o kişi için gelenekselci, kendine bağlı ve hayatını kontrol altına almayı seven biri olarak kabul ederiz. Eğer derleme bir kıyafet giyen bir varsa o da rahat yaşamayı ve macerayı seven biri olarak gözükmektedir.

Kadınlar eğer daire biçimli çizgili kıyafetler giyiyorsa o kişi romantik biri demektir.

Mavi muhafazakarlığı simgelerken gri veya kahverengi ortada kalan her görüşü benimseyebilenleri simgelemektedir. Sarı ve kırmızı ise özel gün geçirecek kişileri gösterir.

 

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı