Gizlilik Bildirimi

Falfalcı’den hizmet alırken sizden istenen bilgiler sadece sitenin servislerinden sorunsuzca faydalanmanızı sağlamak amacı ile alınmış temel bilgilerdir. Sitede yer alan kayıt formları dışında sizden hiçbir bilgi istenmez. Falfalcı adına sizden e-posta veya başka yollarla bilgi istenirse, hiçbir bilgi vermeden konuyu bize iletmenizi önemle rica ederiz.

Falfalcı, site içerisinde verilen servislerden yararlandırmak üzere bir takım bilgilerinizi sizin onayınızla alarak sistemlerine kaydeder. Bunların dışında herkesce görülebilen bir takım teknik bilgiyi de servislerini daha sorunsuz ve güvenli çalıştırabilmek için depolar. Bu bilgiler arasında IP adresiniz, kullandığınız internet tarayıcısının türü, işletim sisteminiz, sitemize linkle ya da ilanla ulaştığınız sitenin domain adı gibi veriler vardır.

Falfalcı, kayıtlı kullanıcılarına ait e-posta, telefon numarası gibi iletişim bilgilerini sitesinde yayınlamaz, kullanıcı aksini belirtmediyse hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da diğer kuruluşla paylaşmaz.

Sitemizde, isteyerek vermediğiniz takdirde, hakkınızda kişiyi tanımlayan ve “kişisel bilgi” olarak adlandırılan bilgiler toplanmaz (örneğin isim, telefon numarası ya da e-posta adresi). Eğer sitemize kişisel bilgilerinizi verirseniz, bu bilgileri gelecekte, yeni servisler sunmak, pazarlama, pazar araştırması, satış bilgilerinin takibi ve size ulaşmak gibi amaçlarla kullanmak üzere saklarız. Sizden talep edilen kişisel bilgileri bize verdiğiniz takdirde, bu bilgileri bu sitede belirtilen şekilde kullanmamızı onaylamış olmaktasınız.

Falfalcı kişisel bilgilerinizi sadece aşağıda belirtilen yasal durumlarda ve yasal prosedürler çerçevesinde 3. şahıslara açar.
a.) Yasal mercilerden bu yönde yazılı bir talep oluşması halinde
b.) Falfalcı’in mülkiyet haklarını korumak ve savunmak amacıyla
c.) Satış Sözleşmesi’nde kabul ettiğiniz kurallar çerçevesinde

Falfalcı’de kayıtlı kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde satılmaz, kiralanmaz ya da başka bir kurum ya da kuruluş ile karşılıklı değiştirilmez. Bu \”Gizlilik Bildirimi\” metninde yer alan maddeler haricinde hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

Falfalcı tarafından toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır. Falfalcı, ortamındaki bilgileri korumak için her türlü teknoloji standardını kullanmaktadır. Ancak buna rağmen güvenlik ile ilgili konularda bir garanti verememektedir.

İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar Falfalcı’in sorumluluğunda değildir.

Falfalcı bu metin içindeki her türlü bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu siteyi kullanarak bu “Gizlilik Bildirimi”nde yapılacak her türlü düzenleme ve değişikliği kabul etmiş sayılırsınız.

Son Düzenleme Tarihi: 10-12-2013

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı