Gölge Falı

Evrende her cismin birer gölgesi vardır. Değişik zamanlarda ve mevsimlerde farklı şekillerde görülebilen gölgeler fallara konu olmuş ve geleceğe dair bilgi edinme maksatlı bir araç olarak kullanılmıştır. Bir diğer yandan ölülerin de gölgeleri bir bakıma hayaletlerinin gölgeleri de medyumların ya da falcıların ilgilendiği bir noktadır. Burada gölgenin şekli, boyutu, görüntüsü dikkat edilen hususlardır.

Nasıl Yorumlanır

Eğer başı olmayan bir gölge ile karşılaşılırsa, o kişi yakın bir gelecekte ölecektir anlamında kötü bir kehaneti elde etmiş olur.

Eğer bir kişi gölgesine baktığı zaman kendi boyutundan uzun bir gölge görürse o kişi talihli bir gün geçirecektir ve risk almaktan kaçınmaması gerekir anlamı çıkmaktadır. Tabi bu bilinçli bir şekilde değil aklına geldiği anda gölgesine bakılmalıdır. Çünkü belirli tarihlerde gölgelerin ne boyutta olacağı ne yöne doğru olacağı bellidir.

Eğer tam net belli olmayan silik bir gölge ile karşılaşılırsa bu olumsuz bir durumun habercisi olur fakat bu olumsuz durumun telafisi mümkündür yolları aranmalıdır.

Bir diğer yönteme göre karanlık bir oda da falcı bir mum ışığı yakar ve mum ışığının duvardaki yansımasına yani oluşan gölgenin harekeine göre evrenin verdiği mesajları okumaya çalışır.

 

 

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı