Görünmeyen Element Falı

Görünmeyen Element Falı

images

SYLPHS

Havanın görünmeyen elementi olarak tanımlanırken aklın içinde olduğu hava elementidir. Bu element vasıtasıyla gelecek konusunda kehanet üretilirdi.

Tarih boyunca, insanlığın başlangıcından itibaren ruhların doğada var olduğu inancı ve o ruhların bazı özel yerlerde yaşadığı inancı yaygın bir durumdur. Nehirler, ağaçlar, bitkiler ve dağlar bu özel yerlerdendir.

Bazen insan formunda, bazen hayvan formunda bazen de insan-hayvan karışımı bir form içerisinde bulunurlar ve genellikle insanoğluna görünmezler. Tabi burada kehanet süreci hariç demek gereklidir.

Havada rüzgarlar, havanın kendisi ve elementlerinde olmakla beraber melek ya da ruh olarak görünürler.

Ruh çağırma yöntemleri Orta Çağ sürecinde yaygın iken kristaller onları çeken önemli bir maddedir. Seramonilerde temel 4 madde önemli bir prosedür olarak kullanılan cisimlerdir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı