Göz rengi falı nedir? Göz rengi falına nasıl bakılır?

Göz rengi falı nedir? Göz rengi falına nasıl bakılır?

MTS2_-Shady-_835792_shady_paradise-eyes-ingame

Kişilerin vücut şekilleri ve vücudunun bazı noktalarının renkleri, onların karakterleri hakkında tahminler yapmaya yarayan ve fal anlamında yorumlanabilir niteliklerdir. Göz rengi falı da bunlardan birisidir. Kişilerin göz renkleri ve göz renklerinin tonuna göre falcılar ve medyumlar tarafından birtakım yorumlar yapılmaktadır. 

 Göz rengi falında, kişilerin göz renkleri aşağıdaki gibi yorumlanmaktadır.

 Açık mavi gözlüler: Çevresinde gördükleri şeyleri, kendileri için de şiddetle isterler. Aynı zamanda açık mavi gözlüler, kıskanç bir yapıya sahiptir.

 Koyu mavi gözlüler: Koyu mavi gözler sevdiklerine sadakatle bağlı,  çevrenin ilgisini çeken kişiliğe sahip olan kişilerdir. Aynı zamanda koyu mavi gözlü insanlar sevdiklerinin üzülmesine asla tahammül edemezler.

 Siyah gözlüler: Siyah gözlü kişiler ciddi ve sinirli bir yapıya sahiptirler. Aynı zamanda yerine göre oldukça gaddar ve acımasız olabilmektedirler. Siyah gözlülerin bir diğer özelliği de, sevdikleri insanların kolay kolay yarı yolda bırakmazlar.

 Yeşil gözlüler: Çevreleri tarafından saygı duyulan kişiliğe sahiptirler. Sevdikleri insanların üzülmesini istemeyen yeşil gözlü insanlar, sinirli olmalarına karşın aynı zamanda oldukça nazik kişiliklerdir.

 Kahverengi gözlüler: Oldukça sıradışı kişilikleri vardır. Kendi sırlarını bile her ortamda açığa vuran insan tipleridir. Onların bu huyları çoğu zaman başlarına dert olmaktadır. Aynı zamanda kendi işlerini yapmaktan kaçınan üşengeç kişiliklerdir. Bedenlerini çalıştırmaktan çok, zekalarını kullanırlar. Her ne kadar beden işlerinde üşengeç olsalarda, oldukça zeki insanlardır.

 Ela gözlüler: Ela gözlüler sevdiği insanların üzerine titreyen, duygusal bir yapıya sahip olup, çevresindeki insanları rahatsız etmemeye özen gösteren oldukça anlayışlı kişilerdir.

 Günümüzde  ve toplumumuzda hala göz renklerine bakarak, insanların kişilik testleri yapılmaya çalışılmaktadır.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı