Güneş Falı

Güneş insanoğlu için her zaman kutsal ve yaratıcı gücü temsil etmiştir. Zaman geçtikçe Tanrısal atıflamalarda bulunma olayında azalmalar görülse de güneş insanlık üzerindeki güçlü etkisini devam ettirmiştir. Bu fala bakmak için bir güneş şekli gerekmektedir.

Özellikle Antik Mısır ve Roma’da; İskender İmparatorluğu’nda Hint kültürünün de etkisiyle savaş zamanlarından önce veya devletle ilgili önemli bir karar alınacağı vakit başvurulan bir fal çeşidi olmuştur.

Sağ ele kurşun kalem alınır. Ucu açık olan tarafı şeklin merkezini gösterecek şekilde tutulur. Sonra, gözler yumulur. Şekil kendi etrafında 3 kere çevrilir. Sonra gözler açılmadan kalemi ileri geri 3 kere hareket ettirilir, ardından da şeklin üstüne indirilir. Ve gözler açılır. Kalemin değdiği bölümdeki rakamın yorumu okunur. Bu işlem, üzerinden 42 gün geçmedikçe bir daha yapılmaz.

RAKAMLARIN YORUMU

1. Beklenmedik miktarda para alacaksın

2. Çok değerli bir şey veya dost kazanacaksın

3. Bir iş ilişkisinden çok iyi kazanç sağlayacaksın

4. Para veya mücevherat kaybedeceksin

5. Uzak bir akrabadan menfaat alacaksın

6. Hediye veya mücevherat alacaksın

7. Bir şey kaybedip üzüleceksin ama, onu çok geçmeden bulacaksın.

8. Kazancında artış olacak

9. Esrarengiz, gizemli bir şekilde kazancın artacak

10. Kazancında azalma olacak

11. Oldukça çok para kazanacaksın

12. Planlarını değiştirmezsen işlerin ters gidecek, önemli miktarda para kaybın olacak.

 

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı