Güneş Işını Falı

Güneş Işını Falı

güneş

Dünyaya yaşam fırsatı sunan güneş, ışınları ile falcıların  ve medyumların görebileceği bir takım mesajları yollamaktadır. Güneş ışınlarının parlaklığı, görüntüsü yorumlama içerisine alınır ve değerlendirilir. Geleceğe dair kehanetlerde bulunma imkanı doğar.

adfghjkl Mağarada yaşayan insanlardan günümüz şehir insanlarına kadar yaşamış insanlar için güneş ışığı her zaman en önemli gereksinimlerden biri olmuştur. Tohum ekileceği zaman, av yapılacağı zaman, hasat zamanı ve başka bir çok önemli konu güneş ışınları vasıtasıyla karar verilir.

Eğer güneş ışınları kan kırmızısı bir hal alıyorsa bu durum dünyaya keskin bir kılıcın geldiğini yani bir savaşın ya da büyük bir münakaşanın habercisi olur.

Eğer çuvalbezi rengine gelir ise büyük bir kıtlık olacak demektir.

İki rengi de görebiliyor isek hem savaşın hem de kıtlığın haberi beraber verilmiş olur.

Güneş tutulmasının görüldüğü coğrafyalarda da olumsuz bir kehanet ön plana çıkar ve tedbirler alınır.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı