Güney Avrupalıların Ataları

Güney Avrupalıların Ataları

7

CRO-MAGNON

1868 YILINDA Fransa’da Dordogne ilinde Les Eyzies bölgesinde bulunan Cro-Magnon mağarasında bulunan modern insan öncesi insanlığın iskeletlerinden örnekler keşfedilmiş ve ismini mağaradan almış ilkel insanlar ortaya çıkmıştır. Güney Avrupa nüfusunun ataları olarak nitelendirilmişlerdir.

Son buzul çağ döneminde Güney Avrupa’ya geldikleri düşünülmektedir. Neanderthal tarzı ilkel insanlardan daha farklı yapıları vardır. Kemik, diş ve taş oymacılığı sanatı gelişmiştir.

Elbise giyerler ve vücutlarını kemiklerle deniz kabukları ile süslerler. Kemik oymacılığında ve süslemeciliğinde yeteneklidirler. Mağara duvarlarında bulunan birçok farklı renkteki resimler de kültürel yapılarını göstermektedir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı