Hatırlama Falı

Hatırlama Falı

hafiza_nedir2

RADİESTHESİA

Hatırlama Falı antik Mısır’dan bu yana gizli kalmış şeylerin ortaya çıkarılması amacıyla kullanılan çok yaygın bir fal ve kehanet yöntemidir.

Canlandırılmış ya da canlandırılmamış materyaller tarafından emilen radyasyon ya da ışığı ifade eder. Bu radiesthatic ölçümler ile ölçülebilir. Pendelum çubukları ya da başka daha basit bir çubukla ölçülebilir.

Hafıza kaybı yaşayan için genellikle kullanılan bir yöntemdir ve burada bazı bilimsel tedaviler ya da yasaklanmış bir takım uygulamalar görülebilir. Buradaki temel amaç derinlerde gizlenmiş su, obje, mineral ve metallerin keşfidir.

Binlerce yıldır var olan bir yöntemdir ve Antik Mısır’da başlamıştır. Firavunlar, onların adamları ve tapınaklarının rahipleri bu yöntemi gizli ve gizli bilim olarak kabul etmişlerdir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı