Hava Durumu Falı

Yunan kökenli “Aer” kökünden gelen ve aeromancy olarak da bilinen hava durumu falında, gökyüzünün, havanın ve atmosferin içinde bulunduğu koşullar gözlenerek geleceğe dair bilgi edinme, kehanet sağlama yöntemleri vardır.

NASIL YORUMLANIR

Havadaki rüzgar hareketleri, bulutların şekilleri, fırtınalar, kuyruklu yıldız, ateşli meteorlar, yıldız düşmesi gibi sıklıkla karşılaşılmayan olayların yorumlaması yapılır. Fakat çeşitli yorumlamalar vardır. Örneğin Hindular (Babil geleneği) şimşeğin ve aydınlanmanın gökyüzünün Tanrısı olduğuna inanırlar. Eski çağlarda ise Tanrıların gazabı ya da olumlu olarak mesajı olarak nitelendirilirdi. Yine eski çağlarda rüzgarla beraber olan yaprak hışırtısı yorumlanırdı.

Avrupalı medyumlar gök gürültüsünü kanlı bir olayın işareti olarak görürler.

Uygulanan bir yönteme göre kağıt parçalarına bir sorunun olası cevapları yazılır. Sonrasında yüksek bir yerden bu kağıtlar bırakılır. Burada havanın hafif rüzgarlı olması şarttır. Burada medyumun mistik güçlerle olan iletişimi devreye girer ve falı yönlendirir. Bu kağıtlar yüksek bir yerden bırakıldıktan sonra içlerinden biri bulunduğu hizada bir çevreye temas ederse sorunun cevabı o kağıtta yazan demektir.

 

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı