Hava Durumu Falı

“Aeromancy” yani hava kehaneti olarak da bilinir. Hava Durumu falı her türlü hava olayını kapsar ve bir mevsim içerisinde çok çeşitli anlamlar barındırabilir. Örneğin yazın esen rüzgarın anlamı ile kışın karşılaşılan rüzgarın anlamı bir değildir. Yazın esen rüzgarın Tanrının bahşettiği bir müjdeyi ifade ediyor olduğu düşünülürken; kışın şiddeti ne olursa olsun yağmur veya kar ile birlikte gelen rüzgarın yaratıcı gücün öfkesini simgelediğine inanılır.

Güneşin hareketlerinin de yaratıcıdan mesaj getirdiğine inanılır. Günümüzde her ne kadar bunun bilimsel arka planı açıklanmış olsa da eski bir inanç olarak güneşin en tepede olduğu vakitlerde yapılan işlerin insan zihninin en aydınlık olduğu vakitlerde aldığı kararlar olduğu düşünülür ve o işlerden asla zarar gelmeyeceğine inanılırdı; çünkü tam da o vakitlerde yaratıcı gücün tüm insanlara doğru işler yapmaları için zaman tanıdığına ve bu yüzden de her yeri aydınlatıp, her şeyin içindeki kötü yansımayı yok ettiğine inanılırdı.

 

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı