Hayat İksiri Kehaneti

Hayat İksiri Kehaneti

2

ELİXİR/ELİXİR OF LİFE

Ölümsüzlük olarak da bilinir.

Efsanevi iksir veya içeceği içen kişi sonsuz hayat ya da sonsuz gençliğe sahip olur. Bu simyadan alınan bir yöntemdir. Hayatı kendi kendine dizayn edebilme yeteneğini de verir.

Erken simya çalışmalarında da kayıtları olmakla beraber bu alanda popülarite kazanmış toz halinde bir maddedir. Arapça kökenli bir sözcük olmakla beraber şifa verici yanı da vurgulanır.

Bazen altın ve gümüşe döndürecek felsefe taşı olarak da yorumlandığı olmuştur.

Roman yazar Comte de St. Germain tarafından 18.yüzyılda masallaştırılan iksir konusunda yazar mistik bir güce sahip olmakla beraber mistik yeteneği olan ve yüzlerce yış yaşında olan kişilerden bahseder.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı