Hayvan Kaçırma Kehanetleri

Hayvan Kaçırma Kehanetleri

cattle_mutilation

Hayvan kaçırma olayları

 

Hayvan kaçırma ve sakatlama olayları dünyanın çeşitli noktalarında uzaylıların hayvanları kaçırarak üzerlerinde deneyler yapmalarına bağlanmaktadır. Vakalar çoğunlukla ABD’de yoğunlaşsa da zaman zaman Avrupa ve Güney Amerika’da görülmektedir.

 

Her şey Colorado Alamosa’dan Snippy adında bir beygirin 1967 yılında feci bir son yaşamasıyla başladı. Hayvanın cesedi kafası ve boynundaki tüm eti düzgünce ayrılmış bir şekilde bulundu.

 

Snippy’nin ölümünün ardından ABD genelinde benzer başka olaylar görülmeye başladı. Tüm vakalarda cesedin göz, kulak, genital organ, anüs gibi kısımları itinalı bir şekilde kesilmiş olarak bulunuyordu. Ayrıca bulunan cesetlerde kan yoktu ve kesiliş biçimleri çok gelişmiş cerrahi aletler kullanıldığını gösteriyordu.

 

Olaylarla ilgili bir teori de bazı Satanist grupların talihsiz hayvanları ritüellerinde kullandıkları yönündeydi. ABD devlet yetkililerinin hayvanları kimyasal ve biyolojik silah geliştirmek için deneylerde kullandığını iddia edenler de oldu.

 

Çiftçiler ve şüpheci bazı kesimler ise hayvanların kurt ve benzeri diğer bazı yırtıcı hayvanlar tarafından parçalandığını düşünüyordu.

 

FBI ülke genelinde bir araştırma yaparak konuyla ilgili rapor yayınladı. Raporda şu maddelere yer verildi:

 

  1. Kesilmiş cesetler bulunmadan önce genelde UFO ihbarları alınıyordu.

 

  1. Cesetler bulunmadan önce ihbar edilen UFO’lar tanıklar tarafından genelde siyah diskler ya da sessiz siyah helikopterler olarak tanımlanıyordu.

 

  1. Bulunan cesetlerin büyük çoğunluğu sığır ve atlardı.

 

  1. Çoğunlukla hayvanların cinsel organları alınmış oluyordu.

 

  1. Hayvanın kalp, böbrek, kas lifi, yumurtalık, beyin, dil, dudak gibi uzuvlarının alındığı da oluyordu.

 

  1. Bazı vakalarda hayvanın bütün kemikleri kırılmış oluyordu. Bu da bazılarının iddiasına göre hayvanların hava araçlarından çok yüksek irtifalardan aşağıya atıldığının kanıtıydı.

 

  1. Cesetlerin yakınında genellikle yüksek seviyede radyasyon ölçülüyor ve toprakta bazı izler bulunuyordu. Bu iki durum da uzaylıların hava araçlarına bağlanıyordu.

 

  1. Kesilmiş cesetlerin bir tarafına potasyum ve magnezyum pudrası ile yapılmış ve sadece ultraviyole ışık altında fark edilebilen işaretler konulmuştu.

 

  1. Bazılarına göre bu vakalar uzaylıların dünyadaki yaşam ile ilgili büyük, sistematik, uzun soluklu ve kapsamlı bir deneyinin parçasıydı.

 

  1. Olaya şüphe ile yaklaşanlar ise vakaları yırtıcı hayvan saldırıları ya da devlet deneyleri ile açıklıyordu.

 

 

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı