Hazine Avcısı Kehaneti

Hazine Avcısı Kehaneti

anarazel

Şeytan aldı götürdü, satamadan getirdi
Anarazel
Anazarel olarak da bilinen bu şeytan, hazineleri, değerli eşyaları insanlardan kaçırıp yeraltında saklar. Hazinelerin yerini sürekli değiştirir, ordan oraya taşır. Bu konuda ona Gaziel ve Fécor yardım eder.
Bu şeytani üçlü şiddet ve terör yaratır, evlerin temelini sallar, gece geç vakitlerde evlerin zillerini çalıp kaçar, hayaletlerin görünmesine neden olur. Nekromansi ve demonomansi ile uğraşanlar arasında bu şeytanlar popülerdir, bedensiz ruhların kontrol edilebilmesini sağlarlar.
Anarazel cehennemin hazine koruyucusu olmanın yanı sıra müridlerine gelecekten haber verir ve onları finansal zenginlik için yönlendirir.
Demonomansi ve büyücülük amacıyla Anarazel’i çağırmak isteyenler 22 numaralı mum, 6 numaralı esans ve 13 numaralı yağı kullanırlar.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı