Huna Büyüsü

Huna Büyüsü

5

HUNA MAGIC

Psikoloji ve dini içine alan Hawaii’de uygulanan antik polinezya pratiğidir.Bu konu ile ilgili bir çok efsane sözlü gelenekle aktarılmıştır fakat yöntemin orijinal metotları kaybolmuştur.

Huna inancı insanı üç benliğe ayırır: Düşük, orta ve yüksek. Bilinçaltı, bilinç ve bilinç dışı olarak da tanımlanabilir. Burada önemli olan bu üç benliğin de ruhsal yöntemle farkında olunmasını içerir.

Din burada mananın kontrolü ve yönlendirmesini yaparak insanı tehlikelere karşı korur. Mana gücü medyumluk yeteneği olan kişilerden diğerlerine genetik olarak aktarılır. Polinezyalı şef direk olarak Tanrı’dan bu yeteneği aldığı için en büyük Mana’ya sahip olduğu düşünülür.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı