İç Göz Falı Kehaneti

İç Göz Falı Kehaneti

hgjgj

REMOTE VIEWING

Hindistan, Afrika, Tibet ve Sibirya bölgelerindeki şamanlar tarafından yapıldığı iddia edilen, gözle görülemeyecek kadar uzakta olan nesnelerin iç gözler ile medyumluk derecesinde görülebilme yeteneğidir.

Emanuel Swedenborg 18. Asırda ve erken 19. Asırda uzaktaki, insanların düşüncelerindeki yada beynindeki objelerin hipnotize edilmiş cisimlerin görülebileceğini iddia etmiştir.

  1. asır Londra’sında kurulan Fizik araştırmaları toplumu da gözlerden uzak cisimlerin lokasyonunun bulunabileceğini belirtmişlerdir.

1970 yılında Standford’da iki fizikçi olan Russel Targ ve Harold Puthoff gözden uzak cisimlerin insanlar tarfından görüleb,ilmesi ya da inşası yeri hakkında insanları hakkında fikir beyan etmelerinin fiziken doğal olduklarını söylemişlerdir.

Özellikle soğuk savaş döneminda CIA ve KGB bu yeteneğe sahip kişileri toplamış ve onlardan faydalanmışlardır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı