İç Organ Falı (Karaciğer)

Kurban edilmiş hayvanların iç organlarından olan karaciğerin incelenmesi daha sonra da onun ateşe atılması ve o ateşin yorumlanmasına dayalı bir rütüel gerektiren kehanet sağlamaya yarayan bir fal türüdür.Eski Roma ve Yunan medeniyetleri, Babiller, ve bir çok Avrupa ülkesi bu falı yaygın bir şekilde uygulayan uygarlıklardandı.

Nasıl Yorumlanır

Karaciğerin renginin açık tonda olması iyi bir geleceği haber ederken evlilik, iş ve sosyal hayat konusunda da olulmu kehanetler sunmaktadır. Rengi koyu ise de özellikle ekonomik konuda olumsuzluğu işaret etmektedir. Karaciğer üzerinde çizgiler var ise bu yolculuğu gösterirken, beyaz lekeler var ise yakın bir zamanda evlilik var demektir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı