İklim falı nedir? İklim falına nasıl bakılır?

İklim falı nedir? İklim falına nasıl bakılır?

2a157791638814e85a98184004cdf37d

İklim falının esasında, bölgenin iklim özelliklerini göz önünde bulundurarak o bölgede doğan kişilerin karakterleri yorumlanmaktadır. 

 Geleceğe dair bu yorumlama şekli özellikle kırsal kesimlerde yaşayan aileler için oldukça önemlidir. Çünkü ebeveynler bu kesimlerde çocukları aracılığıyla nesillerinin sürmesini daha çok istemektedirler. Bu yüzden doğan çocukların karakterini daha iyi tanıyarak, onların geleceğini düzene sokma çabası içinde olmaktadırlar. 

İklim falına nasıl bakılır? İklim falı nasıl yorumlanır?

 Bu falda sonbaharda doğan kişilerin daha metanetli, ancak içe kapanık bir kişiliği olacağına işaret edilir. Eylül ayında doğan kişi ise, hayatının sonraki dönemlerinde zahmetli birçok olayla karşılaşacağına işaret edilir. 

İlkbaharda doğan kişiler ise, daha rahat bir hayat sürecek ve geleceğini kendi başına rahatlıkla düzenlenebilecek zeka ve kabiliyete sahip olacak demektir. 

 Yaz mevsiminde doğan kişiler ise, oldukça sabırlı ve çalışkan bir kişiliğe sahip demektir.

 Kış aylarının birinde doğan kişi ise son derece uysal, ailesine düşkün ancak ciddi bir kişiliğe sahip demektir.

 Mevsim falıda diyebileceğimiz iklim falı, kişilerin karakterlerini tahmin etmek için kullanılan sadece basit bir özelliktir. Karaktere dayalı diğer fal türleri ile birleştirildiğinde, daha gerçekçi sonuçlar alındığı söylenmektedir. İklim falı hala günümüzde, kişilik tahmini yapmakta kullanılan bir fal türüdür.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı