İklim Falı

Bir yerin iklim özellikleri göz önüne alınarak orada doğan çocukların genel karakteristik özelliklerini tahmin etme yöntemine dayanır, daha çok bir inanış, bir gelenek olarak karşımıza çıkar.

Özellikle kırsal alanlarda yetişkinler tarafından ailenin doğan ilk erkek çocuğunun ailenin devamını sağlayacağı için kişilik özelliklerini tahmin edip kişinin hayatını düzene koymak amacıyla bir tedbir olarak uygulanırdı.

Eğer kişi sonbaharda doğarsa bu o kişinin dayanıklı fakat içine kapanık biri olacağına işarettir. Aynı zamanda kişi Eylül’de doğmuşsa ileride sırtına çok yük bineceği ve zorluklarla karşılaşacağı anlamına gelir. Kişi ilkbaharda doğmuşsa takıntısız, gelecekten umutlu ve bazı sorumlulukların altına kolayca girebilecek rahatlıkta biri olacağının habercisidir. Eğer kişi yazın doğmuşsa bu da endişeli, telaşlı, tez canlı biri olacağına ama her zaman için iyi niyetli davranacağı anlamına gelir. Kişinin dünyaya gelişi kış mevsiminde gerçekleşmişse bu durum ileride iyi bir aile babası olacağına ve ailesi için her türlü fedakarlığı yapacağına işarettir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı