İlahi Resul Kehaneti

İlahi Resul Kehaneti

6

PROPHET/PROPHECY

Gelecekte neler olacağını esinlenme veya vahiy yoluyla anlatan sır dolu büyük olayları anlamlandıran ilahi kişiliklerdir.

Kadın ya da erkek resul gelecek hakkında olayların doğasını anlatır ya da yargı gününü haber verir.

Dini resuller İsa Muhammed gibi insanları duaya çağıran kişilerdir. İbraniler arasında çok sayıda resul ortaya çıkmıştır. Tevrata ait 30 kitabın 18’i resule atfedilir.  Tarihin son peygamberi ise Muhammed’dir.

Sıradan insanlardan medyumluk yeteneği olanlar da aynı terimle çağrılırlar. 16.yüzyılda Nostradamus sahip olduğu yetenekleri nedeniyle bu sınıfa dahil olmuştur. Bugün dahi ilahi yetenekleri olduğu varsayılan kişiler vardır.

Kainatın durumu, gelecekte neler olacağı konusunda fikir beyan eden bu kişiler zaman duvarını ortadan kaldırım geçmiş ile geleceği bütünleştirip gelecek hakkında yorumlarını yapabilmektedirler.Bu ilahi kişiliklerin değerlendirilmesi ile geleceğe yönelik bilgi edinme adına fal tekniklerinin de ortaya çıkması sağlanmıştır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı