İlk İnsan Falı Kehaneti

İlk İnsan Falı Kehaneti

ilk insan ve ateÅŸ

SHAPESSHİFTİNG

Zihinsel ya da fiziksel olarak insanın hayvandan geçişinin adıdır.

Hayvanlar gibi yemek ve samimiyet, sıcaklık için de kürk giyinmelerini gerektirirken ilkel insanlarının kaderlerinin canavarlarla da bağlantılı ya da benzer olduğuna inanılır.

Fransa ve Avustralya’daki mağaralarda bulunan çizimler de dini bir temel oluşturmaktadır.

Birçok eski uygarlık hayvanların Tanrıların reenkarnasyonu olarak kabul etmekteydi. Örneğin Eski Mısır’da kedi veya kobra şekline giren Tanrılar olduğuna inanılırdı. Bu durum şaşırtıcı değildir çünkü popüler ve hayal gücünün ürünüdür.

Çoğu metamorfozlar korku ve terör ile ilgilidir. Örneğin orta ve doğu Avrupa’da var olan yaşayan ölüler vampirlerin varlığına hala inananlar vardır.

Ortaçağ’da çok yaygın bir inançtır. Örneğin Hanibalın varlığına inanılmasıdır. 16.asır Fransa’sında kurt adamların yaygın olarak var olduğuna inanılmakla beraber Haniballar da yaygındı inanca göre.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı