İnci Tanesi Falı

Bir sanığın suçlu olup olmadığını belirlemek amacıyla ifadenin doğruluğunu ortaya koymak amacıyla başvurulan bir yöntemdir.

Ortaçağ’dan itibaren polisler veya sorgulamada bulunan kişiler tarafından kullanılan bir yöntemdir. Güvenilirliğine inanıldığı için infaz kararlarının verilmesinde çoğu zaman etkili olmuştur.

Bir adet inci tanesi demir bir kaba konularak kab ateşin üzerine konulur. O sırada sanığa atfedilen suçlar ve sanığın ismi yüksek sesle okunur eğer inci sabit kalırsa bu kişinin masum olduğunu gösterir. Sağa sola doğru hareket ederse bu da kişinin suçlu olduğu anlamına gelir. Aynı yöntem incinin bir vazonun içine konulması suretiyle de uygulanabilir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı