İris Bilimi

İris Bilimi

7

IRIDOLOGY

Hastalıklara teşhis koyabilmek için gözlerin irisi üzerinde yapılan çalışmadır.

Antik dönemden itibaren yaygın inanışa göre gözler karakterin, kişiliğin, ruhsal anlayışın, sevginin belirleyici bir vücut organıdır. Ruhun aynası olarak çok uzun dönemden beri kabul edilir.

Vücuttaki her organın iris ile bağlantılı olarak konumları vardır. Dolayısıyla bu çalışmaya göre bir organın sağlıklı olup olmadığını iristen yola çıkarak anlamak mümkündür.

  1. Bernard Jensen bu alanda yeni çalışmalar yaparak yenileme yarattıktan sonra bu alana duyulan ilgi biraz azaldı. İnsan irisindeki karanlık ya da aydınlık beneklerinden faydalanarak organların hastalığı konusunda teşhis koyabilmek adına bir dizi grafikler oluşturmuştur.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı