İşaret Falı

Çakıl taşları, fasulye veya nohut gibi benzer büyüklükte olabilen bir takım cisimlerle uygulanan bu falda bu cisimlerin üzerine işaretler veya semboller yazılarak, çizilerek falcı tarafından yorumlanan bir fal çeşididir. Bu fal içerisinde, aşk, iş, hayat, sağlık, eğitim gibi konular hakkında kehanetlerde bulunulmaktadır.

Nasıl Uygulanır

Aynı boydaki çakıl taşları veya fasulye taneleri alınır. Bir kişi seçeceği mesleği düşünüyorsa bu taşlar üzerine mesleklerin sembolleri konur. Sonrasında falcı gerekli duaları ettikten sonra üzerinde işaret olan taşlardan veya fasulyelerden bir adet çeker. Sonrasında ikinci ve sonrasında da üçüncüsü seçilir. En son işlem olarak da falı baktıran kişiye bu üç taneden bir tanesi seçtirilir. Seçilen bu taş fal baktıran kişiye en uygun iş olduğu kanaatine varılır.

Aynı işlemleri tek cevaplı sorular, ülkenin, toplumun geleceği hakkında ipuçları elde etmek amacıyla da kullanılanabilir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı