Kabus Falı Kehaneti

Kabus Falı Kehaneti

images

SUCCUBUS

Şeytani bir ruhla ilişki isteyen ya da gulyabani şeklinde bir kadın kılığına girip insan formuyla erkelerle cinsel bir ilişkiye girmeye çalışan ve erkeleri uyku sırasında bulan illüzyon bir görünüştür.

Nahemah bu kadınların prensesidir. Incubus ise onun erkek versiyonudur.

Kiliselere göre erdemlikten düşürülme sebebi onun durdurulamaz tutkularıdır. Erkekleri etkilemek için süreli çalışır onları uykularında esir eder ve kendi hoşnutlarını tatminlerini sağlayana kadar seksüel işlem içerisine giren şeytani meleklerdir.

Gerçek maddi varlıklar değil ruhani varlıklardır. Onların insan formuna gelmesinin iki yöntemi vardır: insanların cesetlerinden faydalanmak ya da insan eti kullanılarak insan formuna girerek onların bir nesne hailine geldiği söylenebilir. Yapay bir hayat yaşarlar.

Sadece yaramaz ve zeki olanları insan formuna girerler, bir eş, komşu ya da arkadaş olarak gözükebilirler.

Peki bir erkek sevgilisinin gerçek olup olmadığını nasıl anlayacak? Eğer erkek serbest bir şekilde onun yatağına gelmesine izin verirse eşi ya da sevgilisi yanında yatarken bile istediği bir formda erkeğin en derin uykusu sırasında rüyasına girebilirler.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı