Kadın Falı

Bu falda rakamlar ve semboller kullanılır. Bu nedenle ilk önce bunlar bilinmelidir. 60 soru seçeneğiniz vardır ve bunlar niyet olarak değerlendirilir. İlk olarak bu niyetlerin içinden biri seçilir. Bir sonraki aşama ise sembollerden rastgele birinin seçimidir. Bu doğrultuda sembolde niyetinizin rakamına denk gelen numarayı bulup sorduğunuz sorunun cevabını  bulursunuz.

Örneğin; Niyet sorularından 5. soruyu seçtik. Sembollerden de uzunlamasına 4 yıldızı. İkisinin çakıştığı rakamı bulup, anlamların anlatıldığı kitabın o sayfasında 4 yıldızın o soru için bize neyi ifade ettiğini buluruz.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı