Kadın Ruhani Lider Grubu

Kadın Ruhani Lider Grubu

671972-gece-cok-gizemli

QUINTILIANS

  1. yüzyılda Kartaca’da ortaya çıkan kadın bir peygamberin yaratmış olduğu kimilerine göre sapkın olan bir düzenin üyelerine verilen addır.

Quintilians Havva’ya hediye verme eğilimindedirler. Bu bilgi ağacının meyvesinin yenmesi içindir.

Ayrıca Meryem’in, Musa’nın kardeşinin ve papaz yardımcısı olan Philipp’in dört kızının da kadın peygamberler olduğuna dair iddialarda bulunmuşlardır.

İsa’nın kanını ve etini simgeleyen kutsal ekmek ve peynir ikilemini uygulamış, su ile baptist olmayı inkar etmiş kadınların da tapınak işlevlerine katılmaları sağlanmış. Kadınlar da din adamları rollerini üstelenebilmiş ve beyaz elbise giymişlerdir.  Bu beyazlık onların bekaretliklerini simgelemiştir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı