Kağıt Para Falı

Kağıt Para Falı

11 eylül

Özellikle 20 Dolarlık banknotun katlanmasıyla ortaya çıkan 11 Eylül saldırılarının resmiyle birlikte günümüzde de popülerlik kazanmıştır. Genellikle banknotların katlanması sonucu ortaya çıkan görüntülerin bir mesaj içerdiği düşünülmekte ve son zamanlarda anlamlı bir işaret yakalamak amacıyla sıkça uygulanmaktadır. Genellikle üzerinde siyasal simgeler veya politik eski binaların bulunduğu banknotlarda bu tarz imgeler aranmaktadır kağıt para falı yoluyla.

 

kehanet11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı