Kahin Falı Kehaneti

Kahin Falı Kehaneti

1036966

SOOTHSAYER

Gelecek hakkında iddialarda bulunabilen ya da bu işi meslek edinmiş kişilere verilen isimdir.

İlahi bir görüş yeteneği vardır. Çeşitli ilham kaynağı ya da vahye benzer şekilde edindikleri bilgilerle gelecek hakkında yorum yapabilirler.

Bilinmeyen ve görünmeyen unsurları görünebilme yeteneğine sahip olan kişidir.

Antik Roma’da bu kişiler çok fazla saygı görürlerdi. Nitekim önemli bir politik olay ya da yapılması gereken bir manevra olduğu zaman bu kişilere hükümet yöneticileri veya krallar tarafından danışılırdı.

Bu kişiler geleceği yorumlama işleminde bazı doğal seslerden ya da felaketlerden esinlenirler. Örneğin bir volkanik patlama ya d deprem olduğu zamanlarda da bir takım kehanetler elde edebilirlerdi.  Ayrıca Tanrılarla olan yakın ilişkileri de burada belirleyici etken olabilirlerdi.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı