Kahkaha Falı

Bir insanın gülüş süresi, ses tonu ve mimiklerinin aldığı şekillerin yorumlanarak ileriye dair bilgi edinilmesini sağlayan bir fal türüdür.

Nasıl yapılır

Geleneksel olan yönteme göre falcı ya da medyum incelenmesi gereken kişinin karşısına geçer ve o kişinin transa geçip çok güçlü çılgınca bir kahkaha atmasını sağlar. Artık medyum bu kişinin gülüşünden gerekli işaretleri alacaktır. Eğer  o kişi ağlar gibi gülüyorsa ölümü çok kederli olacak demektir. Duraksayarak gülüyorsa maceralı bir hayatı olacak demektir. Yüz hatları tamamen oynuyorsa duygusal olarak yoğun bir geleceğin habercisi olmaktadır.

Gülme işi aynı zamanda medyumlar tarafından kişilik ve iş eğitim gibi konularda da bir takım kehanetlerde bulunulmasını sağlamaktadır. Örneğin; çok şen şakrak duraksamadan gülen birinin kariyer üst noktalara taşınacaktır. Sekteleyerek gülen biri de iş ve eğitim hayatında zorluklar yaşayacaktır gibi anlamlar falcılar tarafından çıkarılmaktadır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı