Kahve Falı Sözlüğü

H

hacHAÇ : İstemeden de olsa söylediğiniz bir yalan sonradan sizi üzecektir. Hasta ve hastalıkla ilgili süreç. Falı bakılan ,nsan değişik güçlerle rahatsız ediliyor demektir. İnancı zayıf bir kişiyse biraz daha ibadetine yönelmesi tavsiye edilir.

HAKİM : Bütün negatif alışkanlıklardan aniden kurtulmaya karar vereceksiniz. Bu karar sizin birden ferahlamanızı sağlayacak ve huzur bulacaksınız. Hayata daha pembe gözlüklerle bakacak ve böylece mutlu olmanın kolay yollarını bulmayı öğreneceksiniz.

HALKA : Kısa sürede sevindirici bir haber alacaksınız. Bu haber sizin ya da ailenizden biri için bir iş teklifi olabilir. Bir diğer yandan hayırlı bir haber olarak da görülebilir. Evlilik ya da bir çok haberi bir yakınınız tarafından gelebilir.

HANÇER : Çevrenizde sizi tehlikeye düşürmek isteyen insanlar var. Bu insanlar sizin etrafınızda birikmiş olsalar da onlarla kuracağınız ilişki sınırlaması bu sorunlardan kurtulmanızı sağlayacaktır. Doğru adımlar atmalı ve konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz.

HAVAİ FİŞEK : Kutlama. Çok güzel tören veya eğlencenin olduğunu gösterir. Bu durum yakın bir akrabanızın evlilik ya da herhangi bir düğün haberini almanızı sembolize edebilir. Y a da içinde bulunacağınız bir törende ön plana çıkma fırsatı bulabilirsiniz.

HAVUÇ : Tanıştığınız yeni bir dostunuzun size çok faydası olacak. Bu özellikle iş hayatınızda dolayısıyla ekonomik dengenizde olumlu yönde bir etki sağlayacak ve size çok fayda sağlayacak. Sadece ekonomik değil bu etki manevi katlıklar da sağlayacaktır.

HAYVAN : Sevdiğiniz kişi ile beraber zor bir iş başaracaksınız, aranıza girmeye çalışan insanlara aldırış etmeyin. Birbirinize olan saygıyı kaybetmeden, biraz sorunlar da yaşayarak hedefe ulaşacak ve mutlu bir hayat hedefte sizi bekliyor olacaktır.

HAZİNE : Düşündüğünüz işte oldukça başarılı olacaksınız, cesaretle devam edin. Karşınıza çıkan sorunlarda hemen pes etmeyin. Pes etmeyin ki hedefe ulaşmanın mutluluğunu yaşayın. Edindiğiniz başarı sizin toplumsal hayatta sınıf atlamanızı sağlayacaktır.

HELİKOPTER : Orta büyüklükte alınacak bir haber. Bu haber tüm ev halkını ilgilendirebilir. Ekonomik bir sıkıntının haberi olabilir. Hane bireylerinden birinin geçici olarak işsizlik haberini alabilir ve dolayısıyla kısa süreli bir ekonomik bunalım yaşayabilirsiniz.

HEMŞİRE: Küçük bir sağlık sorunu yaşayabilirsiniz telaşlanmayın çok önemli bir şey değil. Fakat hastalığınızın tedavisini erteler ve gerekli önemi göstermezseniz beklemediğiniz derecede olumsuz sonuçlarla da karşılaşabilirsiniz.

HEYBE : Sizi sıkıntıya sokabilecek yüklü bir para elinizden çıkabilir. Bu durum sizi muhakkak ki olumsuz bir duruma sokacaktır. Fakat bu sıkıntının içerisinden çıkabilmek için kemer sıkma politikası izlemeli ve adımlarınızı düzgün atmalı, ayağınızı yorganına göre uzatmalısınız.

hilalHİLAL : Sizi oldukça sevindirecek bir haber alacaksınız. Bu haber bekarlar için güzel bir iş teklifi ya da atama olarak nitelendirilebilir. Eğer evli iseniz de bu ailenizden birinin kariyeri ya da eğitimi açısından olumlu bir haber alacağınız anlamına gelmektedir.

HİNDİ : Girişeceğiniz hemen her işte şansınız sizinle birlikte olacaktır. Bu zaman dilimi içerisinde risk almaktan çekinmeyin. Maddi ve manevi açıdan kendinizi rahat hissedecek ve planlı olduğu müddetçe adımlarınız sizi hedefe götürecektir.

horozHOROZ : Dostlarınızla aranızı açmak isteyen kişiler çevrenizi sarmış. Onların sözlerine fazla kulak asmayın. Dostlarınızla yüzyüze konuşmayı tercih edin. Daha mutlu olacak ve dedikoduların yersiz olduğunu göreceksiniz.

HORTUM : Rüzgar hortumu yükselmek anlamına gelir. Fakat diğer hortumlar işi başarmak için daha çok çalışmak gerektiğine yorumlanır. Hedeflerinize ulaşmak için bıkmadan usanmadan ve pes etmeden devam etmeli ve gerekli emeği vermelisiniz.

HURMA AĞACI : Bereketli güzel bir döneme giriyorsunuz. Bir bolluk dönemi yaşayacaksınız. Bu bolluk içerisinde gelecek planlarınız yapmayı unutmayın ve her türlü olumsuzluğa kendiniz hazırlamalısınız. Aksi takdirde zorluklar yaşayabilirsiniz.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı