Kahve Falı Sözlüğü

İ

İBRİK : Yakınınızda bir hamile varsa erkek çocuk doğuracaktır, yoksa sevindirici bir haber alabilirsiniz. Bu haber sizin ekonomik açıdan rahatlamanızı sağlayacak bir haber olabilir. Y a da uzun süredir görüşmediğiniz sevdiğiniz birisiyle tekrar yakınlaşma fırsatı bulabilirsiniz.

ucgenİÇİ BOŞ BİR ÜÇGEN ŞEKLİ : Hiç beklemediğiniz maddi rahatlığa kavuşacaksınız. Bu rahatlık sizi şımarmamalı ve gelecek planlarınızdan alı koymamalı. Doğru adımlar atarak kendinize ve çevrenize güzel hayatlar vaad edebilirsiniz.

daireİÇİ BOŞ BİR DAİRE ŞEKLİ : İş, sosyal hayatınızda pürüzler nihayet sona eriyor. Bu sorunlar uzun süreçler sonunda halledilmiş olacaktır. Bu sebeple ulaştığınız hedef ya da gerçekleşen beklentileriniz sizin için çok değerli olacaktır. Kıymetini bilin.

İÇİ BOŞ BİR DÖRTGEN ŞEKLİ : Mutlu olmak sadece elinizde, biraz gayret. Yaşadığınız sıkıntılar sizi çok mutsuz etmiş olabilir. Fakat gerekli gayreti gösterirseniz hedeflerinize ulaşacak hem maddi hem de manevi açıdan huzur sağlayacaksınız.

İÇİ BOŞ NOKTALAR : Size karşı iyi niyet beslemeyen insanlara dikkat. Etrafınızda bu kişilerden çok var. Hem kendi sözlerinize hem de sizin için söylenen sözlere dikkat edin. Siz düşünerek konuşun, duyduğunuz söylemelere ise çok fazla kulak asmayın.

İÇİ DOLU BİR ÜÇGEN ŞEKLİ : Elinizden az bir miktar para çıkacaktır. Bu sizi çok zor duruma sokacak seviyede değildir. Fakat ilerleyen zamanlarda verdiğinizden fazlasını alacaksınız. Bu sebeple kendiniz çok fazla üzmeyin.

ucgen2İÇİ DOLU ÜÇGEN : Beklemediğiniz bir negatif olay sizi yapmak istediğinizden alıkoymasın istediğinizi elde edecek güçtesiniz. Nitekim çok fazla engel çıkacak ve siz yine de pes etmeden devam edeceksiniz ki etmek zorundasınız. Aksi takdirde karşılaştığınız sorunlar katlanarak artacaktır.

daire2İÇİ DOLU DAİRE ŞEKLİ : İşinizde yolunuza küçük problemler çıkacaktır. Bu problemler sizi yere yıkacak cinsten değildir. Yine de onları tamamen görmezden gelir ya da üzerine hiç düşünmezseniz o sorunlar daha da büyüyerek karşınıza çıkabilir.

İÇİ DOLU DÖRTGEN ŞEKLİ : Sevdiğiniz kişi ile aranızdaki anlaşmazlıklar giderilmezse üzüntü doğabilir. Bu sıkıntıyı aşabilmek için birbiriniz dinlemeye çalışın ve kendinizi birbirinizin yerine koymaya çalışın. İlişkiniz hakkında yapılan yorumlara da fazla kulak asmayın.

İÇİ DOLU NOKTALAR : Sizi sevindirecek olay, haber oldukça çok yakınınızda. Çevrenize biraz bakmalı ve hayatınızı değiştirecek fırsatı kaçırmamalısınız. Bu fırsatlar size hayatta seviye atlatacak cinstendir.

İÇ ORGANLAR : Şekil hangi iç organa benzetiliyorsa onunla ilgili problemler yaşanabilir. Yaşayacağınız sağlık sorunları hemen tedaviye muhtaç olacaktır. Bu sebeple sorunlarınızı çözmeyi ertelemeyip üzerine gitmelisiniz.

İDAM : Çevrenizden uzaklaştırdığınız kişi için doğru karar vermişsiniz. Eğer bu kararı vermeseydiniz sizin için çok fazla olumsuz sonuçlar doğurabilir ya da ulaşmak istediğiniz hedefler önünde engel teşkil edebilirdi. Ve bu durumlar sizi çok fazla üzerdi.

İĞNE : Maddi durumunuz her geçen gün gittikçe düzelecektir. Kademe kademe yaşayacağınız bu ekonomik düzelme sırasında planlı adımlar atmalı ve geleceğe yönelik yatırımlar yapmalı gerekirse birikimlerinizi arttırmalısınız.

İHTİYAR : Gelecekteki hayatınız bolluk, huzur, mutluluk içerisinde geçecek. Bu elde edeceğiniz ekonomik fırsatlar veya kalacak bir miras sayesinde olacaksınız. Hem kendinize hem de çevrenizdekilere faydalı olacaksınız.

İKİ KALIN PARALEL ÇİZGİ : Deniz aşırı bir yola gitmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Bu yolculuk sizin fiziksel ve mental açıdan dinlenmenizi ve rahatlamanızı sağlayacaktır. Gelecekte de daha uygun kararlar alabilmeniz adına zihinsel sağlık da sağlayacaktır.

İMAM : Olmasını oldukça çok istediğiniz bir arzunuz nihayet gerçek olacak. Ruhunun son derece huzur içinde olacağının ve sıkıntılardan tamamen ayrılacağının sembolüdür.

İMPARATOR : Şans oyunlarından oldukça büyük para kazanacaksınız. Bu para sizin için dönüm noktası olabilir. Vezir de olabilirsiniz rezil de olabilirsiniz. Bu sebeple kazanacağız parayı doğru hesaplarla yönetmelisiniz.

İNCİ : Yaptığınız yada yapmayı düşündüğünüz her şeyi başaracak güçtesiniz. Burada kendinize güven duymalısınız. Bu güven sayesinde riskten kaçınmayacak ve başarılı bir şekilde hedeflerinize ulaşacaksınız.

İNCİR : Sevdiğiniz kişiden negatif bir davranış göreceksiniz. Karşılaşacağınız davranış sonucunda fevri davranışlardan kaçının. Aksi takdirde sorunlar tamamen içinden çıkılmaz hale gelecek ve sevdiğiniz kişilerle bağınız tamamen kopabilecektir.

İNEK : çok mutlu olacağınız bir olay yaşayacaksınız. Bu olay eğitim hayatınızda önemli bir yere ya da iş hayatında önemli bir kariyer yapma fırsatı anlamına gelmektedir. Hem maddi hem de manevi açıdan rahatlayacaksınız.

İNSAN : Hiç beklemediğiniz bir anda yardımınıza gelecek,size destek olacak biri var. Bu sayede çok fazla ortaya çıkmayan ama zor gün dostlarını tanıyacak ve hayatınıza yeni yön vereceksiniz. Yaşayacağınız sorunlar sizin için bir ders niteliğinde olacaktır.

İNSAN- KADIN : Laf ve dedikodu demektir. Hakkında konuşma. İyi yada kötü olabilir. Bu durum fal içinde falın geliş kısmına göre değişebilir. Etrafınızda duyacağınız konuşmalar fazla kulak asmayın. Aksi takdirde insanlar arası bağlarınız zayıflayabilir.

İNSAN- ERKEK : Para ve güç demektir. O insanla yakın teması olacak ve onun tesiri altına girecek de demektir. Etkisi altına gireceğiniz kişi sizi olumlu da etkileyebilir olumsuz yönde de etkileyebilir. Burada etkili olacak asıl unsur sizin iradeniz olacaktır.

İP : yakın zamanda bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bu yolculuk bir iş seyhati ya da akraba ziyareti olabilir. Bu sayde zihinsel olarak ve salık açısında rahatlayabilir ve giderek büyüyen özlemlerinizi gidermenizi sağlayabilir.

İSKAMBİL : Çevrenizde sizi kıskanan insanlar var. Şans ve talih oyunlarında başarı. Yalnız aşırıya kaçıldığı zaman oldukça zarar verebilir. Dikkatli olunması gerekir. Planlı yaşamaya devam etmeli çok fazla risk almamalısınız.

telve7İSKELET : Sizi büyük bir üzüntüye boğan bir olay yada haberle sarsılacaksınız. Bu olay neticesinde kendinize dikkat etmeli ve kendi kendinize çok fazla zarar vermemelisiniz. Kendi hayatınız için de hemd de ilişki içinde olduğunuz kişiler için sizin sağlıklı olmanız büyük önem taşımaktadır.

İSKEMLE : Düşündüğünüz tatile oldukça çok yakında çıkacaksınız. Bu tatil sizi rahatlatacak ve geleceğe yönelik daha huzurlu hissedecek işler yapacaksınız. Kendinize ve çevrenizdekilere olan bağınız güçlenecektir.

İSTRİDYE : Servete yaklaşmaktır. Servet kazanmak için oldukça yaklaşılmış az bir hamle kalmıştır. Son durağa kadar engellerle karşılaşsanız da emeğinizden vazgeçmeyin ve hedeflerinizin peşinden yürüyün. Sonu sizin için mutluluk doğuracaktır.

İTALYA : Arkanızdan dedikodu yapanı çevrenizden hemen uzaklaştırmalısınız. Ya da sizin için konuşulanlara kulak asmamalısınız. Her ne kadar o dedikodular sizi çevrenizdekilerin gözünden düşmenize neden olsa da  kişiliğinizle var olma mücadelenizden uzak kalmayın.

İTFAİYE : Hakkınızda yapılan dedikodular size ulaşacak oldukça çok üzüleceksiniz. Burada yapmanız gereken sizin için söylenenlere gülüp geçmenizdir. Aksi takdirde boş yere kendiniz üzmüş ve çevrenizdekilere negatif enerji vermiş olacaksınız.

İZCİ : Sevdiğiniz insanlarla bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bu yolculuk hem o insanlar daha sıkı ilişkiler kurmanızı sağlayabilir hem de beraberce mutlulukla dolu zaman geçirmiş olacaksınız. Bu yolculuk yeni yaşamları tanımanızı da sağlayacaktır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı