Kahve Falı Sözlüğü

J

JANDARMA : İstekleriniz gerçekleşecektir, kendinize güveniniz artacaktır. Elinize geçen fırsatları doğru değerlendirip öz güvenle ilerleme sağlayabilir kariyerinizde önemli adımlar atmış olabilirsiniz. İstekleriniz eğer manevi isteklerse mutlu bir hayat sürmenizi sağlayacak yeniliklerle karşılaşacaksınız.

JİLET : Kahve Falı’nda jilet, uzun süredir beklemede olan işinizi sonunda halledeceksiniz. Ekonomik açıdan rahatlayacak haber beklediğiniz yerlerden güzel haberleri alacaksınız. Bu sayede hayatınızda seviye atladığınızı fark edeceksiniz.

JOKEY : Elinizde olanları böyle dağıtırsanız kısa süre sonra sıkıntıya düşebilirsiniz. Bu sebeple planlı bir şekilde yaşamaya kendinizi alıştırmalı ve ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız. Ancak bu sayede gelecekte sorun yaşamanızın önüne geçebilirsiniz.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı