Kahve Falı Sözlüğü

K

KAB : Yeni bir iş girişiminde bulunacaksınız. Kahve falında kab görmek yeni başlangıçlar yapacağınıza ve bu başlangıçlardan memnun kalacağınıza işarettir. Kahve falında kab aynı zamanda bereketin ve mutluluğun habercisidir.

KABE : Sizi çekemeyenlerin negatifliğinden kurtulacaksınız onlar neticede kendi dertleriyle uğraşacaklardır. Kahve falında kabe aynı zamanda saadet ve refahın simgesidir, uzun vadede istenilenlerin elde edileceği anlamına gelir.

KABİR : Evinizde sahip olduğunuz bir eşya için tamirat işi ile uğraşabilirsiniz. Kahve falında kabir görmek ev işlerine gereğinden fazla zaman ayırmanız gerektiğini hatırlatır. Nitekim mezar insanoğlunun sığınma kapısıdır.

KADEH : Bir yemek davetine çağırılacaksınız eğlenceli zaman geçireceksiniz. Bu yemek davetinde kuracağınız sıkı ilişkiler sizi rahatlatacak. Kahve falında kadeh görmek sıcak ilişkileri çağrıştırır.

KADIN : Size yakın zamanda iyiliği dokunacak bir kadın var çevrenizde. Bu kadını göz ardı etmeden dinlemeli ve önerilerini yerine getirmelisiniz. O kişi sizin hayatınızda önemli bir seviye atlamanıza fayda sağlayacaktır.

KAFA : Yakın sürede tanışacağınız bir kişi size iyilik yapacaktır. Kahve falında görülen kafa figürü yeni bir insanın habercisi olup size sağlayacağı yarar size olumlu derecede etki yapacak ve başarılı olmanızı sağlayacaktır.

KAFES : Eviniz yok ise bir ev sahibi olacaksınız, var ise ikinci evin sahibi olacaksınız. Kahve falında görülen bu kafes figürü elde edilecek yeni bir barınağın ve dinlenme alanının göstergesidir. Bu yazlık anlamına da gelmektedir.

KAĞIT : Haber, mektup. Alınacak haberlerin çeşidi sevinçli yada üzüntülü olabilir. Fal içindeki diğer sembollerle yorumlanabilir. Görülen kağıt figürü kahvelerde bir haberin habercisi olup alacağınız haber sizi ne kadar tatmin eder içinde bulunulan durumun da bunda etkisi vardır.

KAKTÜS : Dedikodu ve ayrılık. Bu bitki dikenli olduğundan dolayı iyiye yorumlanmaz. Kaktüs kahve falında görüldüğü takdir de olumsuz bir drumun yaşanacağını ve bu durumun hayatınızda derin bir etki uyandıracağı anlamına gelmektedir.

KALABALIK : Bugün şans sizden yana istediğiniz hemen her şeyi isteyebilirsiniz. Kahve falında farkedilen kalabalık görüntüsü risk almanız gerektiğini ve daha önce cesaret edemediğiniz işler için cesaret aşılayacak bir figürdür.

KALE : Çevrenizdeki sizi seven, daima koruyan kişiye itimat etmelisiniz. Sağlamlık ve güvenilirliği gösterir. İş yeri anlamında şirketin sağlam ve güvenilir olduğunu gösterir. Eğer öncesinde bir erkek çıkmışsa bu kişiye kesilikle güvenilebilir.

KALEM : Bir konuda son karar verilecek, bir ortaklık ya da evlilik söz konusu olabilir. Aşk mektubu veya sevgi dolu bir yazı olabilir. Eğer evli ise kişi işinde takdir yada zaman alabilir.

KALIN BİR TEK ÇİZGİ : kısa zamanda yüklü bir miktarda mala kavuşacaksınız. Bu mal sizi ekonomik olarak rahatlatacağı gibi manevi yönden de rahatlatacaktır. Daha sağlıklı kararlar alma imkanı bulacak ve geleceğe yönelik yatırımlar yapacaksınız.

KALKAN : Düşündüğünüz kişi sizi çok seviyor, ona güvenmelisiniz. Kalkan figürü koruyucu bir anlam taşı kahve falında. Aklınıza gelen kişi de sizi düşünüyor ve sizin iyiliğiniz için mücadele ediyor olacaktır.

KALP : Tüm tersliklerden nihayet kurtulacaksınız. Aşık olma yada sevgi anlamı da taşır. Kısmettir. Evlilik ile ilgili bir haber alınması veya istemeye gelinmesi gibi. İş ile ilgili bir kısmette olabilir.  Falın geliş tarzına göre yorumlanır.

KAMA : Şu sıralar içinizden geldiği gibi hareket etmelisiniz etki altında olmayın. Kama kahve falında görüldüğü zaman özgürlük anlamına gelir ve risk almaktan kaçınmadan geleceğe yönelik planlarla beraber bilinçli adımlar atabilir ve ilerleme sağlayabilirsiniz.

KAMBUR : Kendinize sıkıntı ettiğiniz her şeyden kurtulmak için geçmişi silmeniz gerekiyor. Kahve falında görülen kambur bir yük engel olarak görülebilirken kahve sembolü geçmişinizi temizlemeyi geleceğe yönelik sağlıklı adımlar atabilmek için şart olmaktadır.

KAMÇI : Sıkıntınız var bu durumda yakınlarınızdan yardım istemelisiniz. Kamçı figürü kahve de bir desteği çağrıştırır ve ve sorunlarınızın çözümü için kurulacak olan yakın ilişkiler sizin ilerleme sağlamanızda fayda sağlayacaktır.

KANAT : Hayırlı bir seyahat yapacaksınız. Kahve falında görülen kanat sembolü yakın bir tanıdığınızın evliliği için ya da ailen bir bireyin bir düğünü için yapılacak olan yolculuğu hatırlatır ve bundan mutluluk duyacaksınız.

KANDİL : Çok aydınlık bir gelecek sizi ya da hanenizden birini bekliyor çok mutlu olacaksınız. Kahve falında görülen kandil figürü sıkıntılarınıza bir çare olarak da görülebilir. SIkıntılarınızı kolaylıkla aşma şansını elde edeceksiniz.

KAPI : Bir başlangıç çok yakında. Kahve falında görülen kapı yeni hayatlara yeni arkadaşlıklara ve yeni yollara işarettir. Böylece daha mutlu olmanızı sağlayacak yollar bulma şansını elde edeceksiniz.

KAPLAN: Çok kısa bir sürede birisi ile nedensiz tartışacaksınız. Kahve falında görülen kaplan sır dolu bir ilişkinin başlangıcını ifade ederken geleceğe yönelik olumlu işlerin tanışılan yeni kişi sayesinde olacağının müjdesidir.

KAPLUMBAĞA : Yakışıklı bir erkek ile tanışacaksınız ve güzel bir kadın ile tanışacaksınız. Karagöz figürü kahve falında görüldüğü zaman görsel olarak sizi tatmin edecek karşı cinsten biriyle yakın bir ilişki kurup sevgili olma şansını yakalayacaksınız.

KARAGÖZ : İşlerinizi ve sizi sevenleri ihmal ediyorsunuz kendiniz toplayın. Münakaşa ve tartışma olacaktır. Kahve falında görülen karagöz bir kavgayı ifade ederken girilecek olan tartışma da karşınızdakini anlamaya çalışın. Aksi takdirde iş içinden çıkılmaz bir hal alabilir.

KARANFİL : Yakın bir zamanda büyük bir aşk yaşayacaksınız. Kahve falında görülen karanfil figürü sizin gelecekte güzel hayaller kurmanızı sağlayacak iyi bir ilişkinin kurulmasını sağlaycaktır.

KARASİNEK : Dost görünümlü nankör biri çevrenizde dolaşıyor.  Kahve falında fark edilen karasinek üzücü bir durumun yaşanacağını ve kişilere duyulan güvenin sarsılacağı anlamına gelmektedir.

KARE : Yakın zamanda iyi bir gelir sahibi olacaksınız. Kare şekli kahve falında görüldüğü zaman ekonomik bir rahatlmayı hatırlatır. Hayatınızda dört dörtlük bir yaşam sizi bekliyor. Risk almaktan yakın zaman içerisinde kaçınmayın.

KARGA : Maalesef ki sevdiğiniz kişi sözünde durmayan bir kişi. Karga figürünü gördüğünüz zaman bilin ki kahve falı size etrafınızdakilerle olan ilişkilerinizde dikkatli olmanızı önerir.

KARINCA : Kazançlı, bolluk içinde bir yaşantınız olacak. Çok büyük gayretle çalışma ve bunun sonucunda para sıkıntısı çekmemeyi işaret eder. Kahve falında görülen karınca yapılacak olan çok çalışmanın sonunda elde edilen mükafatın habercisidir.

KARİDES : Bir yemeğe davet edileceksiniz sonunda mutlu olacaksınız. Kahve falında karides içinde bulunacağınız davetin size sağlayacak olan yararlarını simgeler. Bu davet sonrası hayatınızda önemli dönüm oktaları yaşayacak ve seviye atlayacaksınız.

KARPUZ : Aşk yaşantınızda sıkıntılardan kurtulacaksınız. Karpuz şekli manevi açıdan huzura ulaşmanızı sağlayacaktır. Tüm dertlerinizin ortadan kalkması ya da sizin için olan önemi artık ortadan kalkacaktır.

KARTAL : Uğrunda mücadele ettiğiniz hemen her şeyi kazanacaksınız. Çok güçlü ve sevindirici haber alacaksınız. Bu haber tüm yakınları da ilgilendirecek. Kahve falında görülen kartal mutluluğun habercisidir.

KARYOLA : Yakınlarınızın birinden gelecek bir doğum haberi var. Görülen karyola şekli kahve falında yakın bir tanıdığınızın nüfusunun artmasını sağlayacaktır.

KASE : İşlerinizde gereğinden fazla biçimde başarılı olacaksınız. Kahve falında görülen kase şekli  ekonomik olarak başarılı olacağınızı gösterirken eğitim ya da iş kariyerinizde de önemli noktalara geleceğinizin habercisi olabilmektedir.

KASKET : Bugünlerde işinizle ilgili oldukça kazançlı bir teklif alacaksınız. Kahve falında görülen kasket yeni i teklifleri olmakla beraber ekonomik olarak da önemli bir rahatlamanın habercisidir. Bu sayede geleceğe yönelik daha sağlıklı planlar yapma şansına kavuşacaksınız.

KAŞIK : Elinize iyi fırsatlar geçmeye başlamış artık değerlendirmek gerekir. Kaşık figürü kahve falı için önemli şans anlamına gelmekte ve iyi değerlendirildiği takdirde  iş ve aile hayatınızda mutluluk kapınızda olacaktır.

KAVAK : Ümidinizi kaybetmemelisiniz istediğinizi gerçekleştireceksiniz. Kahve falında görülen kavak tüm umutsuzluklara rağmen hayatınıza olumlu bakmanızı sağlayacak yeni unsurların hep olacağını ifade etmektedir.

KAYAK : Çok dikkat edilmesi gereken bir zamana giriliyor. Her an işler kötüye gidilebilir. İş hayatına çok dikkat edilmelidir. Kahve falında görülen kayak muhtemel bir kazanın habercisidir.

KAYIŞ : Yakında olumsuz bir haber alabilirsiniz. Kahve falında kayış görmek ortak girdiğiniz bir işte bozulmanın yalnız kalmanın ya da aile içinde bir meselede diğer üyeler tarafından haksız görülecek olmanın işaretidir.

kayikKAYIK : Gönlünüzdeki keder, negatif enerji, sıkıntıları bir kenara atacaksınız. Kahve falında kayık, uzun zamanda aklınızda bulunan bir sorundan kurtulacağınız ve rahata ereceğiniz anlamına gelir.

KAZ : Aileniz neşe, huzur, bolluk içerisinde olacaktır. Kahve falında kaz doğacak bir bebeğe bir evliliğe ya da yeni alınacak bir mülke delalettir.

KAZAN : Kısa zamanda hanenizde bir kalabalık kutlama olacak. Kahve falında kazan görmek, iyi veya kötü aile üyelerinin ani bir şekilde bir araya geleceğini ve muhtemel konu hakkında birbirleriyle konuşup sohbet edecekleri manasını taşır.

KAZIK : Mutluluğunuz her geçen gün artarak devam edecek. Kahve falında kazık yeni başlamış birlikteliğinizin hızlı adımlarla ilerleyeceğini ve önceden planlamadığınız bir çok işe girişeceğiniz anlamına gelir.

KAZMA : Şu günlerde elinize bol miktarda para geçecek, iyi değerlendirin. Kahve falında kazma elinize yüklü miktarda yatırım yapabileceğiniz bir paranın geçeceği anlamına gelir. Bu ayrıca iş hayatında başarının simgesidir.

telve11KEÇİ : Çevrenizde dost görünen düşmanlar var . İnatçılık, kapris ve huzursuzluk. Bu sembolde çare bu huyda olabilir. Kahve falında görülen keçi figürü çevrenizdeki insanlara dikkat etmeniz gerektiği uyarısını yapar.

KEDİ : Sevdiğiniz kişi tarafından daha çok ilgiye ihtiyacınız var. Kahve falında görülen kedi aşk hayatında bir eksiklik hissettiğiniz ve bu durumu atlatabilmek için ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerektiğini gösterir.

kebelekKELEBEK : Çok güzel haberler alacaksınız, kısa süren mutlu günler yakında. Yaz aşkları yada tatil aşkı gibi. Kahve falında görülen kelebek figürü kısa ama sizi mutlu edecek ve hayatınız değiştirecek bir aşkın habercisidir.

KEMAN : Egoist davranışınız çevrenizdeki insanları üzüyor ve kızdırıyor. Ağırbaşlılık, ciddiyet ve vakurluğun sembolüdür. Kahve falında görülen keman karakterinizde yapmanız gereken değişikliği ve empati yeteneğini kazanmanız gerektiğini gösterir.

KEMER : Hayallerinizin gerçekleşme zamanı geldi, şimdi eylem zamanıdır. Kahve falında görülen kemer hayatınızda yaşayacağınız kısmi zorluklardan sonra hedefinize ulaşacağınızı ve mutlu olacağınızı gösterir.

kertenkeleKERTENKELE : Sessiz ve dingin bir döneme gireceksiniz. Kahve falında görülen kertenkele hayatınızda yaşadığınız zorlukların sizi yorduğunu ve biraz dinlenme ihtiyacınız olduğunu gösterir.

KESE : Keder, tasalarınızı bir kenara atıyorsunuz biriktirmemeye dikkat. Kahve falında görülen kese artık yatırım zamanı geldiğini ve kesede saklanacak paraların bir işe yaramayacağını ekonomik refah sağlayabilmek için artık planların zamanının geldiğini gösterir.

KESER : İçinde bulunduğunuz iş artık istediğiniz şekilde sonuçlanamayacak. Kahve falında görülen keser bir hayal kırıklığı yaşayacağınızı ve bunun sizde etkili bir iz bırakacağının işaretidir.

KILIÇ : Sevdiğiniz kişi ile aranızda başka biri yüzünden tartışma çıkabilir. Kahve falında görülen kılıç ikili ilişkilerinizde sorun yaşayacağınızı gösterir. Bu sorun doğru düşünülerek giderilebilir.

KIRLANGIÇ : Çok yakın zamanda size özel güzel bir haber alacaksınız. Tezx alınan iyi haber. Hem de çok güzel ve çok kısa bir haber Sadece kişiyi ilgilendiren bir haber.

KIZ : İstekleriniz kısa bir süre gecikecek ama sonunda mutluluk senin olacak. Kahve falında görülen kız uzun süredir beklediğiniz bir kısmetin habercisidir. Emeklerinizin karşılığını alacaksınız.

telve18KIZ ÇOCUK : Düşmanlarınız sizin başarınız karşısında oldukça üzülecekler. Kahve falında görülen kız çocuk etrafınızda sizi kıskananların varlığını gösterir. Yine de başarılı olacak ve mutlu olacaksınız.

KIZAK : Talihsiz günler nihayet bitiyor. Kahve falında görülen kızak zorlukları aşacağınızı ve mutluluğa ulaşacağınızı gösterir. Mutluluk için çalışmaya pes etmeden devam edin.

KIZILDERİLİ : Kudret ve gurur. Bu kişiye özeldir. Falı bakılan kişiye aittir. Kahve falında görülen kızıldereli zor durumlarda dahi kişiliğinizden ödün vermemeniz gerektiğini ve ne olursa olsun doğru bildiğiniz yoldan gitmeniz gerektiğini işaret eder.

KİLİSE : Dikkatli olmazsanız büyük sıkıntı içerisine düşebilirsiniz. Kişi Müslüman ise karşısına çıkacak olan yabancıya dikkat etmelidir. Hristiyan ise ibadetlerine daha ağırlık vermelidir.

kilitKİLİT : Girişimlerinizin önünde oldukça çok engeller var bu engelleri aşmak sizin elinizde. Kahve falında görülen kilit aşacağınız engelleri niteler. Bu sebeple hedefe ulaşma yolunda pes etmemelisiniz.

kirazKİRAZ : Mutlulukla gelecek bir haber sizi sevindirecek. Kiraz kahve falında görüldüğünde hayırlı bir haberin işaretidir. Bu haber sizi olumlu yönde etkileyecek ve özellikle iş hayatında ilerleme sağlayacaksınız.

kirpiKİRPİ : Kısa bir süre de olsa kesinlikle tatil yapmaya ihtiyacınız var. Cesaretli ve çevresindekilerin ondan çekindiğini de gösterir. Her an çevresini korkutabilir.

KİTAP : Sıkıntılı günler ve hastalıklardan nihayet kurtulacaksınız. Eğitim kurumu ile ilgili güzel bir haber alıcaksınız. Ağırlıklı olarak çocukları ilgilendiren bir haberdir.

KOÇ : Etrafında saygı gören önemli biri ile tanışmak size iyi gelecektir.  Kahve falında görülen koç figürü yeni bir bireyle tanışılacağını ve o bireyin hayatınızda olumlu bir etki uyandıracığının göstergesidir.

KOLTUK : Başarılı bir iş yaşantınız olacaktır. Kahve falında görülen koltuk önemli bir makama geleceğenizin göstergesidir. İş hayatınızda eğer dikkatli olursanız elinize geçen fırsatları değerlendireceksiniz.

KOLYE : Kısa bir süre sonra sevindirici bir haber alacaksınız. Kolye, kahve falında hayatınızda dönüm noktası oluşturacak bir haber alacağınız anlamına geliyor. Bekarsanız bir evlilik teklifi, evli iseniz de ekonomik olarak sizi rahatlatacak bir haber alma durumunuz vardır.

KONAK : İleride hayatınız huzur içerisinde geçecek, biraz sabretmelisiniz. Konak kahve falında görüldüğü takdirde sabrın sonu selamettir sözünğ tekrarlamakta fayda var. Yakın bir gelecekte tüm sorunlarınızdan kurtulacaksınız.

KORDELA : Sizi neşe, sürpriz dolu bir olay bekliyor, hazırlanın. Kahve falında görülen kordela hayatınıza neşe katacak kısa süreli de olsa sizi mutlu edecek bir olay yaşayacak ve hayatınıza renk katacaksınız.

KORU : Çevrenizde size iyi duygular beslemeyen kişiler var dikkatli olun. Koru figürü kahve falında görüldüğünde çevrenizdeki insanlarla yaşayacağınız bir sorun işaret olunur. Çünkü sizi sevmeyen ve kıskanan insanlar var.

KOVA : İşlerinizde başarılı olmak bakımından biraz fazla çalışmalısınız, gayret. Kova kahve falında görüldüğünde özellikle fiziki olarak hedeflerinize ulaşma adına daha çok emek sağlamanız gerektiği vurgulanır. Pes etmemelisiniz.

KOVBOY : Yeni bir aşk macerasına girişebilirsiniz, hazırlanın. Kahve falında kovboy görüldüğü takdirde sonu size bağlı olan bir sevginin içerisine gireceksiniz demektir. Bu sevgili sizin için önemli olacağı gibi kaybetmemek için ilişkinize dikkat etmeniz gerekmektedir.

KOYUN : Unuttuğunuz bir adağınız var, bir an önce yerine getirmelisiniz. Saflığı ve temizliği de gösterir. Hiçbirşeyden habersiz olarak yaşıyorsunuz demektir.

KÖPEK : Sizi seven kişinin sadık olmasına ve size olan güvenine inanın. 42 dişli bir hayvan olduğundan orta büyüklükte bir dilek 41. gün bitiminden sonra olacak demektir.

kopekbaligiKÖPEK BALIĞI : Bir yakınınız ile kısa sürede olsa tartışacaksınız. İşe yaramayan fuzuli bir haber alabilirsiniz. Kahve falında köpek balığı görülürse yaşayacağınız gereksiz bir taartışmanın hüznünü yaşayacaksınız anlamına gelmektedir.

KÖPRÜ : Güzel dostluklar edinmişsiniz ömür boyu daim kalacak.  Sıkıntılı bir dönem olacak. Ve bu sıkıntı zorlukla atlatılacak. Asma köprü ise süreç daha uzun, Aşağıya bağlantılı olan bir köprü ise zaman biraz daha kısa olacak.

KUBBE : Yaptığınız istediğiniz her işte başarı kazanma dönemindesiniz. Kahve falında kubbe görürseniz risk almaktan kaçınmayın. Planlarızı ve hayallerinizi gerçekleştirme yönünde adımlar atmalısınız.

kuguKUĞU : Beklediğiniz haber nihayet kapınıza geldi, hazır olun. Kahve falında görülen kuğu mutlu bir haberin işareti olmakla beraber elinize geçen fırsatları değerlendirmek için gözünüzü dört açmalısınız.

KULAK : Kötü niyetli İnsanlarla sırlarınızı paylaşmamaya dikkat edin. Kulak görüldüğü takdirde kahve falı bizlere sizin dedikodunuzu yapan ve sırlarınızı paylaşan birilerin etrafınızda olduğunu haber eder.

KULE : Hatalı kararlar verebilirsiniz, karar vermeden önce iki kere düşünün. Kule figürü kahve falında görülürse hayatınız için önemli olan kararlar alırken ince eleyip sıkı dokumanızı gerektiren durumların olduğu işaret olunur.

KUMBARA : Büyük miktarda bir para kaybınız olacak. Kahve falında kumabara görülürse belki yakınınız için vereceğiniz ya da hiç beklemediğiniz bir durumun ortaya çıkmasıya kesenizden çıkacak büyük bir miktarın habercisi olur.

KUMRAL : Aşk yaşantınız düzeliyor, güzel günler başlıyor. Kumral figürü kahve falında yeni bir sevgilinin ya da bozuk olan aşk hayatınızın düzene gireceğini haber eder.

KUNDURA : Sıkıntılı günlerin ardından pozitif ve güzel günler geliyor. Kahve falında görülen kundura uzun bir süre sonra mutluluğa ulaşacağınızı ve pes etmemeniz gerektiğini işaret eder.

KURBAĞA : Sevdiğiniz kişi ile oldukça çok ciddi bir konuşma yapacaksınız. Kahve falında görülen kurbağa aşk hayatınız etkileyecek bir konuşma ile beraber hayatınıza yeni bir yön vereceğinizin habercisidir.

kupaKUPA : Çalışmalarınıza çok daha güçlü sarılmalısınız, başarı sizin olacak. Kazanılacak bir başarı anlamındadır. Bu özellik spor müsabakaları ağırlıklı ama iş hayatındaki başarıyı da sembolize eder.

KURT : Evinize dost görünen bir düşmanınız giriyor, kim olduğunu bulmaya çalışın. Kurt figürü kahve falında görülürse hayatınıza gerecek insanları iyi tanımanız ve hemen güvenmemeniz gerektiğini gösterir.

KUŞ : Hayırlı bir iş için çok yakında bir ziyaretçiniz olacak. Kahve falında görülen kuş sizin hayatınız ya da yakın bir tanıdığınız için bir evlilik haberi olabilir ve bu yüzden misafirleriniz gelebilir.

KUŞ YUVASI : Bir bebek ya da hamile haberiniz var. Kahve falında görülen kuş yuvası hayatınıza yeni bir kişinin daha ekeneceğini ve bunun büyük ihtimalle bir bebek olacağını işaret eder.

KUYRUKLU YILDIZ : Oldukça çok uzak bir yerden beklenmedik misafiriniz gelecek. Kahve falında görülen kuyruklu yıldız bir sürprizin habercisidir. Bu misafir hayatınızı önemli ölçüde etkileyebilir.

KUYU : Yakınlarınızdan biri sizi aldatmayı düşünüyor dikkatli olun. Kuyu eğer kahve flında görülürse çevrenizdeki insanlara dikkat etmeniz gerektiğini gösterir. İnsanlar sizin mutluluğunu kıskanıyor olabilirler.

KUZU : Küçük bir isteğiniz yakın zamanda gerçekleşecek. Kuzu figürü kahve falında görülürse çok önemli olmasa da uzun süredir olmasını istediğiniz bir hayalin gerçekleşeceğini işaret eder.

KÜÇÜK BİR DAİRE ŞEKLİ : Mali, özel, ve iş yaşantınızdaki başarılara devam. Daire şekli kahve falında içinde olduğunuz durumun gayet iyi olduğunu ve bu durumun sürdürülmesi gerektiğini işaret eder.

KÜPE : Geçmişten aldığınız dersleri kullanmanın tam zamanı. Kahve falında görülen küpe yaşadığınız sorunlara çözüm bulmak adına geçmişte yaşadığınız sıkıntılardan edindiğiniz dersleri uygulamak gerekliliğini gösterir.

KÜREK : Çalıştığınızın karşılığını nihayet artık alacaksınız. Kahve falında göürlen kürek gerekli emeğin verildiğini ve nihayetinde hayallerinizin gerçek olacağını gösterir. Biraz sabırlı olmakta fayda vardır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı