Kahve Falı Sözlüğü

L

telve4LALE : Şu ana dek arkadaş kabul ettiğiniz birine aşık olacaksınız. Kahve falında görülen lale figürü sizi çok mutlu edecek ve huyunu suyunu bildiğiniz bir sevgiliyle bir aşk yaşayacağınız gösterirken bu durum sizin için dikkatli olunması ve kaybedilmemesi gereken bir fırsat olarak değerlendirilmelidir.

LAMBA : Bir toplantıya davet edileceksiniz burada neşeli saatler geçireceksiniz. Parlayan yani içi boş lamba önünün açık olduğunu gösterirken içinde telve kırıntılarının olması hemen aydınlık ve refahlığın yaşanacağını gösterir.

LAVABO : Şimdiye dek yaptığınız iyiliklerin nihayet karşılığını alacaksınız. Lavabo figürü kahvede görüldüğü takdirde içinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtulmak için geçmişte başkalarına yaptığınız desteklerden dolayı siz de destek görecek ve rahatlayacaksınız.

LAZIMLIK : Hastalıklardan kurtulacak nihayet sağlığınıza kavuşacaksınız. Kahve falında lazımlık görülürse içinizde bulunan sıkıntıların ya da fiziki olarak var olan hastalıkların artık kalmyacağı işaret olunur.

LEĞEN : Hoşlandığınız kimse ile beraber olmak istiyorsunuz, öncelikle hazırlanın. Kahve falında görülen leğen aşk haytında ele geçen fırsatların kaçırılmaması gerekliliğini söyler. Bu sebeple kendinize biraz dikkat etmeli ve duygusal olarak kendinizi hazırlamalısınız.

LEYLEK : Planladığınız seyahate çıkacak veya toplantıya katılacaksınız. Kahve falında görülen leylek sizi sıkıntılarınızdan kurtaracak bir tatile ya da yolculuğa çıkacağınızı gösterir. Ya da iş hayatınızla ilgili önemli bir seviye atlamanızı sağlayacak bir görüşme işaret olunur.

LİMON : Zengin olan ancak fikirlerini beğenmediğiniz biri ile tanışacaksınız. Kahve falında görülen limon sizi çok mutlu etmeyecek bir tanışmayı işaret eder. O kişi ile kuracağınız ilişki tamamen çıkar ilişkisi olacak duygusal olarak bir yakınlık kuramayacaksınız.

LOKOMOTİF : Bu sıralar her iş için oldukça çabuk karar vermelisiniz. Kahve falında görülen lokomotif önünüzde acilen karar alınmasını gerektiren sorunlar olduğunu gösterir. Eğer acele etmezseniz bu sorunlar sizin için ağır bir yük oluşturabilir ve altından kalkamayabilirsiniz.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı