Kahve Falı Sözlüğü

M

MADALYA : Kaybettiğiniz bir eşyayı nihayet bulacaksınız. Kahve falında göürlne madalya uzun süredir aradığınız ve sizin için çok önemli olan bir eşyanın tekrar elinize geçeceğini gösterir.

MAĞARA : Yapacağınız kısa seyahati herkesten gizleyin. Mağara figürü kahve falında görülürse sizin için önemli olacak bir yolculuğun habersiz olması gerektiğini gösterir. Çünkü etrafınızda bu yolculuk sırasında arkanızdan iş çevirecek insanlar vardır.

MAKARA : Planlamış olduğunuz seyehatin önünde engeller bulunmaktadır. Kahve falında görülen makara bir yolculuğun yapılması için öncelikle aşılması gereken sorunları gösterir. Bu sorunlar aşılmadan yolculuğa çıkarsa arkada büyük sorunlar bırakılacak demektir.

MAKAS : Sevmediğiniz bir kişi ile aranız her geçen gün iyice açılacak. Kahve falında görülen makas ikili ilişkilerinizde gittikçe bir bozulma olacağını gösterir. Bu durum karşısında kişiliğinizi korumayı unutmayın.

MAKİNE : iş hayatınızla ilgili güzel bir haber alacaksınız. Kahve falında göürlen makine hızlı bir şekilde kariyer ilerlemesi sağlayacaksınız ya da eğitim hayatınızda yine hızlı bir ilerleme ile olumlu yönde seviye ilerleyeceksiniz.

MANDA : Size kötülük yapmak isteyenlerle mücadeleyi bırakmayın, siz kazanacaksınız. Kahve falında görülen manda vazgeçmeksizin bir mücadele içinde olmanız gerekliliğini gösterir.

MANDAL : Uzun zamandır dargın olduğunuz biri ile barışabilirsiniz. Kahve falında görülen mandal ikili ilişkilerde samimiyeti bağlılığı simgeler. Bu sebeple dargınlıkların ortadan kaldırılması olarak nitelendirilebilir.

MANDOLİN : Yeni kişilerle tanışacaksınız onlarla iyi dost olacaksınız. Kahve falında görülen mandolin yeni ilişkiler kurulacağını gösterir. Bu ilişkiler sizin seviye atlamanızı sağlayacaktır.

MANGAL : Çok yakında elinize para yada mal geçecek, bekleyin. Mangal kahve falında görüldüğü takdirde sizin ekonomik olarak ilerleme sağlayacağınızı madden ve manen huzura çıkacağınızı simgeler.

MANTAR : Gerek işinizde, gerek sosyal yaşamda tam başarı sağlıyorsunuz. Sağlıklı olmayan bir hayat demektir. hayat tarzına biraz daha dikkat edilmelidir.

MARTI : Yakın olan bir dostunuzdan sevindirici haberler alacaksınız. Kahve falında görülen martı uzaklardan ya da çok yakınınızdan sizin huzurlu olmanızı sağlayacak mutlu bir haberi simgeler. Mutlu olacaksınız. Tadını çıkarın.

MARUL : Özel yaşantınızda bazı aksaklıklar doğabilir. Kahve falında görülen marul özel hayatınıza dikkat etmeniz gerekliliğini gösterir. İkili ilişkilerde dikkatli olmazsınız işler içinden çıkılmaz bir hal alabilir.

MASA : Önemli bir toplantıya kısa sürede davet edileceksiniz. Kahve falında görülen masa iş hayatınızı etkileyecek bir görüşmeyi simgeler. Bu toplantıya hazırlanarak gitmekte fayda var. Hayatınız değişebilir.

MAYMUN : Her türlü negatifliği kendine huy edinmiş birisi ile tanışacaksınız. Sessizlik ve ağzı sıkılık. Aynı zamanda her şeyden çabuk usanma. Sembolün arkasına yada önüne dikkat etmek gerekir, anlam değişebilir.

MEKTUP : Yakın zamanda sevindirici bir haber alacaksınız. Kahve falında görülen mektup sürpriz olarak görülebilecek bir haberi ifade eder. Bu haber sizi çok mutlu edebilir. Bu mektuptan elinize geçecek fırsatları değerlendirmeyi unutmayın.

MERDİVEN : Çektiğiniz sıkıntıların sonuna geldiniz biraz daha sabır. Kahve falında görülen merdiven sorunların artık bittiğini gösterir. Bu sebeple şuan yaşadığınız sorunları kafanıza dert etmeyin ve çalışmaya devam edin.

MEME : Çok sevineceğiniz bir haber alacaksınız, mutlu olacaksınız. Kahve falında görülen meme hayırlı bir haberin işaretidir. Mutluluğunuzu herkesle paylaşacak ve daha da mutlu olacaksınız. Bu haber hayatınızı değştirecek bir haber olacaktır.

MEŞALE : İş yaşantınızda büyük başarılar sizi bekliyor. Kahve falında görülen meşale zor durumlarınızda size ışık tutacak bir unsuru elde tutacağınızı ifade eder. Böylece iş hayatınızda önemli bir ilerleme sağlayacaksınız.

MEYVA : Bu sıralarda hep sevindirici haber alacaksınız. Açlıktan tokluğa geçiş. Bundan sonrada sağlıklı bir yaşamın kendisini beklediği anlamına gelir. Kahve falında görülen meyve sizi çok mutlu edecek bir haberin işaretidir.

telve6MEZAR TAŞI : Hastalıklar devamlı etrafınızda dolaşıyor, dikkat . Kahve falında görülen mezar taşı etrafınızdaki salgınlara dikkat etmeniz gerekliliğini vurgular. Aksi takdirde ağır bir hastalık sizi bekleyebilir.

MISIR : Beklediğiniz para kısa sürede artık elinize geliyor. Aile içine gelecek berekette olabilir. Taneleri çok belirgin ise bitmek bilmez bir bereketin içine olumacağını işaret eder.

MIZRAK : Kazançlı ve sevinçli bir hafta geçirebilirsiniz. Kahve falında görülen mızrak güzel bir zaman dilimini haber eder. Özellikle manevi olarak huzur bulacağınız bir ortam yakalayacak ve bu anın tadını çıkaracaksınız.

MİDE : Uzun ve mutlu bir yaşam yaşamak istiyorsanız herkese iyi davranın. Kahve falında görülen midye ikili ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerekliliğini vurgular. Çevrenizdekilere karşı tutumunuz onların size olan tutumunu da etkiler.

MİDYE : Fazla yemek yiyorsunuz,bundan dolayı rahatsızlık geçirebilirsiniz. Kahve falında görülen midye sağlık sorunlarını ifade eder. Özellikle besin maddelerine dikkat etmeli ve aşırıya kaçmamalısınız.

MİĞFER : Kendinizi bir anda büyük bir tartışma ortamının içerisinde bulacaksınız. Kahve falında görülen miğfer sizi felaketlerden koruyan bir simgedir. İçine gireceğiniz kavgalarda ya da tartışmalarda kendinizi korumayı ve bilinçli olmayı unutmayın.

MİKROFON : Kısmetiniz bugünlerde olabildiğince açık sayılır. Kahve falında görülen mikrofon risk almaktan kaçınmayı men eder. Çünkü bu zaman diilimi sizin en şanslı olduğunuz zamanlar olabilir.

MİKROSKOP : Daha önceleri hiç yapmadığınız yeni hobilerle uğraşacaksınız. Kahve falında görülen mikroskop hayatınızda yenilikler yaşayacağınızı gösterir. Bu yenilikler hayatınıza renk katacak ve daha mutlu olacaksınız.

MİNARE : Dargın olduğunuz bir kişi ile nihayet barışacaksınız, üzülmeyin. Kahve falında görülen minare küskünlüklerin biteceğinin habercisidir. Kuracağınız yeniden sıcak ilişkiler sizi mutlu edecek ve manen huzur bulacaksınız.

MOTORSİKLET : Sizi seven dostlarınızdan biri yakında beklemediğiniz bir iyilik yapacak. Kahve falında görülen motorsiklet beklemediğiniz bir desteğin habercisidir. Bu destek daha önce yaptığınız iyiliklerin karşılığı olarak bulacaksınız.

MUM : Arzularınıza ancak uzun bir süre sonunda kavuşacaksınız. Kahve falında görülen mum sabrın simgesidir. Sabrı bırakmadığınız ve çalışmaktan kaçmadığınız müddetçe hedeflerinize ulaşacaksınız fakat bu biraz zaman alacak.

MUSLUK : Her şey mükemmel gidiyor artık gereksiz yere üzülmenize gerek yok. Kahve falında görülen musluk hayatınızda özellikle ekonomik açıdan rahat olacağınızın simgesidir. Bu sebeple sorunları kafanıza çok fazla dert etmeyin.

MÜREKKEP BALIĞI : Bir kişinin teklifi sizi oldukça güç durumlara düşürecek. Kahve falında görülen mürekkep balığı sürpriz bir haberin işaretidir. Bu haber sonucunda bir çok şeyden vazgeçmeniz anlamına gelebilir. Zor karar sizi bekliyor.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı