Kahve Falı Sözlüğü

N

nalNAL : Şansınız olabildiğince çok açık, elinize yüklü bir miktar para geçecek. Nal figürü kahve falında görüldüğü takdirde  ekonomik olarak rahatlayacağınızı ifade eder. Yaşayacağınız ve elde edeceğiniz bu fırsatlar sizin seviye atlamanızda katkı sağlayacak.

NAMAZ : Çevrenizde dolaşan uğursuzluk ve kötülüklerden uzaklaşacaksınız. Namaz eğer kahve falında görüldüğü takdirde özellikle manen huzur bulacaksınız. Artık sıkıntılar ve sorunlar ortadan kalkacak rahatlayacaksınız.

NAR : Uzun süre beklediğiniz bir mala kavuşarak, dostlarınızı ziyaret edeceksiniz. Kahve falında görülen nar, samimiyetin ve hasretin bitişinin simgesidir. Sizi çok mutlu edecek bir buluşma yaşayacaksınız.

NAZARLIK : Çok yakın zamanda sizi sevindirecek bir haber alacaksınız. Kahve falında görülen nazarlık yakın zamanda hayatınızı değiştirecek bir mutluluk yaşayacağınızı gösterir. Bu fırsatı elinizden kaçırmayın ve keyfini çıkarın.

NUMARA : Falınız bitince talih oyunu oynayın zira şansınız bugün açık. Kahve falında görülen numara hayatta şanslı bir zaman dilimi içerisinde olduğunuzu gösterir. Belki şans oyunları size bir mutluluk sağlayabilir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı