Kahve Falı Sözlüğü

O

odunODUN : Arkasından konuştuğunuz birisi bunu duyacaktır, size kızgınlığını belirtecek. Kahve falında görülen odun vicdani olarak sıkıntı yaşayacağınızı ifade eder. Bu yaptığınız bir dedikodunun bedeli olarak düşünülebilir.

OK : Çok ani bir aşka tutulacaksınız, sonunda o da sizi sevecek. Kahve falında görülen ok sizi derinden etkileyecek bir aşkın ifadesidir. Bu aşk sizi çok mutlu edecek ve hayatınızın düzene girmesini sağlayacaktır.

OKUL : Eğitimle ilgili başarı anlamı taşır. Okul eğer kahve falında görülürse eğitim hayatınızda önemli bir sıçrama yaşayacağınızı gösterir. Sizin ya da ailenizden birinin bu seviye atlaması herkesi çok mutlu edecektir.

OLTA : Yararlı ve pozitif işler yapmanın tam sırası. Kahve falında görülen olta sabrın sonunun geldiğinin ve artık adımlar atılması gerekliliğini gösterir. Dinlenme süreniz artık bitti ve çalışma zamanı gelmiştir.

ORAK : Beklediğiniz doğru haberleri nihayet alacaksınız. Kahve falında görülen orak sizi başarıya ulaştıracak doğru bilgilerin elde edilmesi anlamına gelmektedir. Bu bilgiler sizin hedefe ulaşmanızda bir araç olacak olacaktır.

OTOBÜS : Uzun süredir görmediğiniz arkadaşınız ile karşılaşacaksınız. Otobüs figürü hasret gidermenin zamanının geldiğinin göstergesidir. Bu hasret gideriş sizi çok mutlu edecektir.

OTOMOBİL : Sağlığınız oldukça iyi, boşuna endişelenmemelisiniz. Kara seyahati. Ayrıca bir yerden taşınma anlamı da taşır. Otomobil kahve falında görüldüğü takdirde bir yolculuk anlamı çıkabilir ya da sıkıntılarınızın gereksiz olduğu işaret olunur.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı