Kahve Falı Sözlüğü

Ö

ÖĞRENCİ : Bugünlerde yaşantınızda yeni bir sayfa açılmak üzere. Kahve falında görülen öğrenci figürü yeniliklere başlayacağınız anlamına gelmektedir. Edineceğiniz bilgiler sizin hayatınızda olumlu yönde bir ilerleme sağlayacağınız anlamına gelmektedir.

ÖKÜZ : Neşe, sevinç, huzur, bereket, bolluk ve başarı tam kapıda. Kahve falında görülen öküz olumlu talihin habercisidir. Elde edeceğiniz fırsatlar sizin hayatınızın dönüm noktası olabilir. Faydalanmasını bilin.

ordekÖRDEK : Sizi çok etkileyecek olan birisi ile kısa sürede tanışacaksınız. Oldukça iyi miktarda hane içerisine girecek para. Kısmet. Bu kısmetin nereden geldiği bile zorlukla belli olan bir kısmettir.

ÖRÜMCEK : Çevrenizdeki zayıf ve tembel kişilerden uzak durmalısınız. İş veya dost çevresinde kendine hazırlanmış bir komplo. Falında bariz örümcek çıkarsa, bu insan son derece dikkatli olmalı.

ÖRÜMCEK AĞI : Maddi bakımdan biraz sıkıntıya düşebilirsiniz. Kahve falında görülen örümcek ağı hedeflere ulaşmak adına daha bir süre daha sıkıntı yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Pes etmeden çalışmaya ve sıkıntılarla mücadele etmeye devam.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı