Kahve Falı Sözlüğü

B

BACA: Ev kuracak yeni bir yuva yapacak manasındadır. Baca tütüyorsa mutlu bir evlilik olacak, tütmüyorsa biraz ilerde olabilecek bir evliliği gösterir. Evliler için ise var olan evlilik hayatı olumlu yönde şekillenecek ve yeniden aşkı size hatırlatacak.

BALIK : Kısmettir. Her türlüsü hane içine girecek paradır. Büyüklüğüne göre değerlendirme yapılmalıdır. Beklenen bir haberin de ifadesidir. Hiç beklemediğiniz müjdeleyici bir haber olabilir. Ya da uzun süredir olmasını istediğiniz bir hayalin gerçekleşeceğini ifade eder.

BALIK ADAM : Hayırlı ve iyi bir iş için girişimde bulunacağında ancak bunun için çok iyi bir araştırma gerektiğini gösterir. Dikkat etmeden atacağınız adımlar ya da plansız bir çalışma olumsuz sonuç doğuracaktır. Fakat planlı ve tüm yönleriyle düşündüğünüz zaman yapacağınız işler olumlu sonuçlar doğuracaktır.

BALİNA : Çok büyük bir kısmet. Milli piyango yada çok güzel bir evlilik olabilir. En büyük talih kuşudur. Neyi hayal ediyor ya da neyi beklemiyorsanız karşınıza çıkma ihtimali çok yüksektir. Çok mutluluk verecek bir ilişkinin, dostluğun ya da için bulunduğunuz size çok ağır bir yük oluşturan olumsuzlukların ortadan kaldırılmasını müjdeler.

balonBALON : Dostlarınızla zıtlaşmaktan vazgeçmeniz sizin menfaatiniz içindir. Asılsız haberdir. Herhangi bir sembolün hemen yanındaysa o sembolle ilgili haberin asılsız olduğunu gösterir. O zamana dek edindiğiniz bilgilerin doğruluğunu da tartışmalısınız. Hiç bir şeyden emin olmayın ve net kararla vermekten kaçının. Aksi takdirde sizi yanlış yönlendiren durumlar içerisine girebilirsiniz.

baltaBALTA : Başınızda ki belalardan bu sıralar kurtulacaksınız. Sadece bela olarak değil olmasını istemediğiniz bir durumun da önleyicisi olabilirsiniz. Şu anlar sizin feraha ereceğiniz zamanlardır ve iyi değerlendirmek gerekir.

BARDAK : Sevdiğiniz sizi büyük bir aşk duygusu ile seviyor. Boş ise bir işin sonucunun beklendiğini dolu ise net sonuç alınacağını gösterir. Size duyulan sevginin karşılığını vermek durumundasınız. Vermediğiniz durumda tüm olumlu şartlar olumsuz bir şekilde neticelenebilir.

BARİKAT : Yapmak istediğiniz işlerin önünde engeller görülüyor. Yine de aşılamaycak engeller değildir. Çok planlı olduğunuz zaman ve adınlarınıza dikkat ederseniz sorunların üstesinden gelebilrisiniz. Bu engeller ya gönül sızısı, ya yanlış anlamalar ya da iş hayatınızda işten çıkarılma gibi durumlar söz konusu olabilir. Fakat bir engel varsa onu aşabilecek güç de vardır.

BASAMAK : Dilekleriniz bir müddet için gerçekleşmeyebilir sabredin. Ne kadar sabrederseniz o kadar büyük bir feraha ereceksiniz. Eğer sabır göstermez ve hedefleriniz doğrultusunda fevri hareketlerde bulunabilirsiniz. Ve bu durum sizin hedeflerinizden tamamen uzaklaşmanıza neden olacaktır. Sabrın sonunda selamet vardır demekte fayda vardır.

bastonBASTON : Çok kazançlı bir iş yapacaksınız, hedeflerinize sadık kalın. Yumuşak, sevecen ve sevilen bir lider olunacağı anlamına gelir. İstikbali çok yüzsek ve sağlıklı bir insan anlamını taşır. Kariyerinizde yükselme söz konusu olabilir. İkili ilişkilerde ise mutlu yönler vurgulanmalıdır. Ve kişilere değer vermeyi sürdürmelisiniz.

BAŞ : hamile birinden erkek çocuk haberi alabilirsiniz. Ya da bir yakınınızın mutlu bir haberin duyabilir, siz de bundan haz alabilirsiniz. Bir diğer yandan hayatınızda beklemediğiniz anda beklemediğiniz bir durumun ortaya çıkması söz konusu olabilir. Bu durum mutluluktan ziyade hayal kırıklığı yaratabilir.

BAŞAK : Bolluk, huzur, bereket sizi bekliyor. Özellikle ekonomik hayatınızda önemli bir zenginlik yaşayacaksınız. Haneniz içerisinde bereket artacak ve aile içi saadetiniz artacaktır. Bu dönem içerisinde tutarlı hamleler yapmalı ve içerisine gireceğiniz zenginlikten geleceğe yönelik istifadeler de bulunmalısınız.

BATAN GÜNEŞ : İsteklerinizin bir kısmı kısa zamanda gerçekleşecektir. Olmasını istediğiniz bir çok hayal vardır ve bunlar arasından hayatınızı değiştirebilecek cinsten bir değişim olacaktır. Bir iş ya da aşk teklifi karşınıza çıkabilir. Evli bireyler ise yeni bir yaşam alanı bulabilir ve bundan mutlu olabilir.

BAVUL : Ciddi boyutta kararlar alacaksınız, doğru olan kararı vermeye çalışın.

+ Bir yol karşınıza çıkacak ve bu yola girip girmeme kararı size ait olacaktır. Gireceğiniz yol belki sizin için mutlu bir gelecek sağlayacak fakat zorlu engellerle karşılaşacaksınız. Bu sebeple planlı ve sistemli bir şekilde hareket etmeli, karakteriniz ile seçeceğiniz yolun birbirine uyumunu iyice hesap edin. Aksi takdirde mutsuz bir gelecek sizi bekliyecektir.

baykusBAYKUŞ : Çevrenizde dost görünümlü negatif kişiler var dikkatli olmalısınız. Gireceğiniz ikili ilişkilerde yanılgılara düşebilirsiniz. İnsanları iyice süzmeniz gerekir. Size olan bakışlarınızda bir bakıma kıskançlık hissetmeniz mümkündür. Bu durumda o kişiden uzak durmaya çalışın.

bayrakBAYRAK : Bir Kurumdan beklediğiniz işiniz bir dostunuzun desteği ile hallolacak. Karşılıklı olarak bulunacağınız destek veya yardımlar sizin özellikle kariyerinizde ilerleme göstermenizi sağlayacak. Bir diğer yandan herkesin dikkatini çekecek bir hamle yapabilir ya da bir hamleyle karşılaşabilirsiniz.

BEBEK : Yeni bir başlangıç yada bebek haberiniz var. Evliyseniz çocuğunu olacak, bekarsanız bir yakınınızn bebeği olabilir. Aynı zamanda masumluluğu da ifade eder. İçinde bulunuğunuz bazı zor durumlarda veya haklılığınızın tartışıldığı bir zaman dilimi içerisinde haklılığınız ön plana çıkabilir.

BEŞ NOKTA : Uzak bir yerden beklediğiniz haber nihayet geliyor. Bu memleketten gelen bir haber olabilir. İyi ya da kötü olma ihtimali vardır. Sadece bir yandan düşünmek doğru değildir. Beklediğiniz haberin gelmesi ile beraber beklemediğiniz bir haber de gelebilir ve sizi üzebilir.

BEŞİK : Bekar iseniz evlilik, evli iseniz çocuk sahibi olacaksınız. Sadece sizin için değil yakınınız olan kişiler içinde bu tarz müjdeleyici haberler mümkündür. Beklediğiniz olumlu bir haberin de gelme ihtimali vardır.

BEŞGEN : İşiniz hakkında verdiğiniz kararlardan dönmeyecek mutlu olacaksınız. Zorlu yollardan geçtiniz ve emeğinizin karşılığını alacaksınız. Sadece iş hayatı için düşünmemek gerekir. İkili ilişkiler için de beklediğiniz bir hayal gerçekleşecektir.

bıcakBIÇAK : Çevrenizde oldukça tehlikeli insanlar var, onlardan kurtulacaksınız. Keskin ayrılıklar söz konusu olabilir. Ayrılık yaşayacağınız insanlar sizin geleceğinizde olumsuz sonuçlar doğurabilir ve ilk fırsatta elinize geçecek imkanda bu ayrılığı sağlamanız gerekir.

BİNA : Yakın bir zaman da büyük bir çevre tarafından tanınan sevilen biri olacaksınız. Atacağınız adımlar ve yapacağınız hamleler etrafınızdakiler tarafından dikkate alınacak ve ön plana çıkacaksınız. İnsanları şaşırtacak ve hayatınıza önemli katkılar sağlayacaksınız.

BİRBİRİNİ KESEN DOĞRU ÇİZGİLER : İyi bir yaşam, zenginlik sizi bekliyor. Tabi bu durumu sağlayabilmek için fırsatları iyi değerlendiRmek lazım. Bir kaç yol önünüze çıkacak ve doğru seçim yaptığınızda, özellikle maddi açıdan ferahlık sağlayacak mutlu olacaksınız.

telve12BİSİKLET : Yavaş gelen bir haber. Çok önceden alınması gerekirken artık hükmünü kaybeden bir haberdir. Sizi çok mutlu etmeyecek ama şaşıracaksınız. Çünkü ümidinizi kesmiş ve sizin için bir anlam taşımamaktadır. Yine de içinizde hoş bir sızı yaratacak ve gelecekte ümitlerinizin peşinden hiç bırakmadan koşmanız için bir ders niteliği taşıyacaktır.

bogaBOĞA : Kuvvetli ve seks gücünün yüksekliğini tasvir eder. Cinselliği çok yüksek derecededir. Erkek yada kadında çıkmasına göre o kişiye dikkat edilmelidir. Ayrıca zenginliğin de sembolüdür. İkili ilişkilerde mutluluğun habercisi olup maddi açıdan da rahatlama söz konusu olabilir.

BÖCEK : Böceğin büyüklük yada küçüklüğü dikkate alınarak her türlü sıkıntıyı ve üzüntüyü gösterir. Benzetilen bu şeklin hane içinde yada dışında olması da çok önemlidir. Hane içinde gözüken bir böcek sembolü içinizde yaşadığınız sızıyı sembolize eder ve içinden çıkılmazlığın işaretidir. Hane dışında ise aşılabilecek bir sorunun ifadesidir.

BOYNUZ : Çevrenizde çok fazla dedikodu yapan kişiler bulunuyor. Onlardan uzaklaşın sizi de onlar gibi sanmasınlar. Ya da iser istemez o dedikodular içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Bu durum sizin çevrenizdekiler tarafından kötü tanınmanıza neden olabilir. Sadece dedikodu değil, dedikodu mağduru olmanız mümkündür.

BUĞDAY : Maddi açıdan elinizde bol miktarda para geçecek. Bu para bereketiniz için önemlidir. Doğru kullanılması gerekir. Geleceğinizin bereketli bir şekilde sürdürülmesi için doğru adımlar atılmalı ve kısa vadeli düşünülmemelidir.

BUKET : Sevdiğinizden ayrılabilirsiniz ama yeni bir kişi ile tanışacaksınız. Yapacağınız ayrılık size kısa sürede üzüntü verecektir fakat kafanıza fazla takmamanız gerekir. Aksi takdirde önünüze çıkacak fırsatları kaçıracak ve kaderinizi değiştirecek bu da sizi üzüntü verecektir.

BULDOG KÖPEĞİ : Çevrenizdeki kişilerin kıymetini bilmelisiniz. Sizin için olumlu düşünenler yoğunluktadır. Bunun kıymetini bilmeli ve onların farkında olmalısınız. O kişiler sizin gelecekteki hayatınızda dönüm noktaları oluşturacak ya da önemli katkılar sağlayacaktır. Bu sebeple ilişkilerinizi sıkı tutmanız gerekir.

BULUT : Çözüm bekleyen acı ve negatif olayların üzerine eğilmelisiniz. Sorunlarınızı ertelememelisiniz. Bu sorunlar biriktiğinde sizin için aşılamayacak yük oluşturabilir. Bu sebeple adım adım çekinmeden bu sorunların üstüne gitmeli ve çözüm yolları düşünmelisiniz.

BURUN : Çevrenizdeki kariyer sahibi birisinden yardım alacaksınız. Bu yardım sizin kariyerinizde direk olarak güçlü bir etki uyandırmayacak ama size önemli bir kariyer yapma fırsatı sunacak. Dolaylıda olsa doğru değerlendirildiği takdirde önemli bir boyutta hayatınızda etkili olacaktır.

BUZDOLABI : Soğukluğun etrafa gelmesi. Hane içindeyse evde soğuk bir havanın eseceğini, hane dışındaysa iş hayatıyla ilgili soğuk bir hava eseceğini gösterir. İkili ilişkilerde buz gibi bir hava estirmemek için sizin temkinli olmanız gerekir. Zor bir sürein habercisi olup dikkatli olmanızı tavsiye eden bir semboldür.

BÜYÜK BİR DAİRE : Beklenmedik bir miras var büyük bir daire sahibi olacaksınız. Bu daire sizi çok rahatlatacağı gibi daire almama tercihiniz de mümkündür. Yeni bir yatırım için gerekli sermayeyi teşkil edecek bir mirs olup doğru değerlendirilmesi gerekir.

BÜYÜK BİR KARE : Kendinizi dört duvar arasına kapatmışsınız, dostlarınızla zaman geçirin. Yalnızlık size bir dereceye kadar iyi gelse de uzun vadede kendinizi kaybetmenize ve çevrenizdekilere de  zarar verecek duruma gelebilirsiniz. Bu sebeple acilen normal hayata karışmalı ve insanlarla daha yakın ilişki kurmalısınız.

BÜYÜK BİR NOKTA : Bu falın ardından sevineceğiniz bir haber alacaksınız. Bu haber evli bireyler için yeni bir bireyin katılımın haber etme gibi bir durumu ortaya koyarken bekarlar için güzel bir aşk veya iş teklifi alma şansını gösterir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı