Kahve Falı Sözlüğü

P

PAKET : Bu günlerde alacağınız bir haber canınızı sıkabilir. Kahve falında görülen paket karşılaşacağınız sıkıntılara karşı dirençli olmanız gerekliliğini vurgular. Paket kahve falında görülürse  canınızı sıkacak bir olay karşısında derinlemesine düşünmeniz gerekliliğini vurgular.

PALTO : Sizi seven kişileri kırmamaya çalışın, onlar gerçekte sizi çok seviyorlar. Palto kahve falında görülürse ikili ilişkilere dikkat etmeniz gerekliliğini vurgular. Yapacağınız hatalar ya da yanlış söylemler sizi sevenlerle aranızın açılmasına neden olabilir.

palmiyePALMİYE : Yakın zamanda bir deniz seyahatine çıkacaksınız. Çok güzel bir kıyafet veya aksesuar alacak veya alınacak anlamına gelir. Kahve falında görülen palmiye şık görünüm anlamına gelmektedir.

PANTER : İşte tekrar aşık olma zamanınız geldi, sizde bu günlerde aşık olacaksınız. Kahve falında görülen panter özellikle siz ya da çevrenizdeki bekar bireylerin yeni ve kendini mutlu edecek bir ilişkiye başlayacağının göstergesidir.

PANTOLON : Var olan sıkıntıları atlatmanın yolu yalnızca sabırdır, unutmamalısınız. Pantolon figürü kahve falında görülürse bir süre daha sıkıntılara göğüs germek gerekliliğini vurgular. Burada dikkat edilmesi gereken nokta pes etmek sizi daha da sıkıntıya sokabilir.

PAMUK : Ani bir haber neticesinde sevineceksiniz. Kahve falında görülen pamuk sizi kuş gibi rahatlatacak ve mutlu edecek bir müjdenin habercisi olarak yorumlanır. Bu haber hayatınızı da derinden etkileyecektir.

PAPAĞAN : arkanızdan konuşan biri var. Kim olduğunu yakın zamanda öğrenceksiniz. Papağan şekli kahve falında görüldüğü takdirde çevrenizdeki bireylere dikkat etmeniz gerekliliğini vurgular. Çünkü dedikodunuzun yapılmasını sizin itibarınızın sarsılmasına neden olabilir.

PAPATYA : Beklediğiniz aşk ve mutluluk yakın zamanda geliyor. Kahve falında görülen papatya yeni bir aşkın habercisdiir. Siz ya da yakınlarınızdan biri kendisini çok mutlu edeek bir aşka adım atacak ve o kişinin hayatında olumlu etkiler uyandıracaktır.

PAPAZ : Gereksiz yere hemen korkulara kapılmayın, sizin için iyi değil. Papaz figürü kahve falında görüldüğü takdirde sıkıntılar karşısında endişesiz bir şekilde sabırlı olmak gerekliliğini gösterir. Sabır her şeyin çözümü olacaktır.

PARA : Yapmayı düşündüğünüz her işi ertelemeden yapmalısınız. Kahve falında görülen para artık hamle yapmanız ve işleri ertelememeniz gerekliliğini vurgular. İşlerinizi yerine getirin ki birikmiş işler ileride size sorun çıkarmasın.

PARAŞÜT : İçinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan nihayet kurtuluyorsunuz. Yavaşta olsa istediği hedefe ulaşma yolunda adımlar atacaksınız. Kahve falında görülen paraşüt mutluluğun yakınınızda olduğunun göstergesidir.

PARMAK : Bir zarara uğramanız bu sıralar mümkün görünüyor, dikkat. Parmak işareti kahve falında görüldüğü takdirde karşılaşacak olan sıkıntılara hazırlıklı olmanız gerekliliğini vurgular. Ekonomik olarak bir sıkıntı yaşayabilirsiniz.

PASTA : Bir evlilik haberi veya olayı ile karşılaşacaksınız, hazırlanın. Pata , kahve falında görüldüğü zaman hayırlı bir haber müjdelenir. Yakınlarınızdan ya da aile içinden birinin evlilik hazırlıklarını öğrenebilirsiniz.

PENCERE : Yakınlarınızdan birinin ağır hastalığı nihayet geçecek, iyileşecek. Eve veya hane içine gelen sağlıktır. Bu insanlar sağlıklarına çok dikkat ediyor olmalı.

PERGEL : İstekleriniz gerçekleşecek ve yeni atılımlar yapmak arzusu duyacaksınız. Pergel figürü kahve falında görüldüğü zaman hamleler yapacağınız ve bu hamlelerin sizin hayatınızda olumlu etkiler uyandıracağınız anlamına gelmektedir. Hedeflerinize ulaşma fırsatı bulacaksınız.

PİL : Yıldırım aşkı bu sıralar sizinde başınıza gelecek, hazırlıklı olmalısınız. Kahve falında pil görülürse hızlı bir şekilde yaşyacağınız aşk işaret olunur. Bu aşkın ne kadar süreceği sizin ilişkinize vereceğiniz değerle paralellik gösterir.

PİRAMİT : Çok uzaktan gelen gizemli ve enteresan bir haber. Bu haber hayatını etkileyecek derece büyüktür. Kahve falında görülen piramit gelecek bir haberle seçim yapacağınız anlamına gelmektedir. Burada yapacağınız seçim kariyerinizde büyük bir ilerleme sağlamanıza katkı sağlayabilir.

PİPO : Çok yakın zamanda bir dostunuz ile aranız açılabilir. Kahve falında görülen pipo bir sıkıntı yaşayacağınız ve arkadaşlıkların bozulacağı anlamına gelmektedir. İkili ilişkilerde konuşmalarınıza ve karşınızdakine hissettirdiklerinize dikkat etmelisiniz.

POLİS : Yaptığınız bir anlaşma sizi oldukça güç durumda bırakacak, haberiniz olsun. Kahve falında polis görüldüğü takdirde geçmişte verdiğiniz bir sözün başınıza iş açacağı anlamına gelmektedir. Ve bu konu için büyük sorunlar yaşamamak için hazırlıklı olun.

POSTACI : Oldukça hareketli bir seyahate çıkacaksınız, hazırlanın. Kahve falında görülen postacı figürü bir yolculuğun habercisidir. Bu haber sizi rahatlatacak ve sorunlarınızdan kısa süre de olsa uzaklaşacağınız anlamına gelmektedir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı