Kahve Falı Sözlüğü

S

SAAT : Çevrenizdeki insanlara karşı daha anlayışlı olmaya çalışmalısınız. Zaman azalmış. Vakit oldukça kısa anlamındadır. Lehine de aleyhine de olabilir. Kahve falında saat görülürse ertelediğiniz bütün işlerin yapılması anlamına gelmektedir.

SABUN : Sıkıntılı bir dönemde olabilsiniz. Sabırlı olun. Kahve falında sabun görülürse her an bir sıkıntı ile karşılaşabileceğiniz anlamı çıkar. Bu sebeple hedefe ulaşma adına biraz dişi sıkmak gerekir.

SAÇ : Yaptığınız hemen her iş kazançlı, uzun vadeli biçimde olacaktır. Kahve falında saç görüldüğü takdirde risk almaktan kaçınılmaması gerekliliğini gösterir. Elde edeceğiniz kazanç sizi çok mutlu edecektir.

SAKAL : Ailenizden biri yaptığı iş neticesinde çok başarılı olacaktır. Kahve falında görülen sakal sizin ekonomik olarak rahatlayacağınızı gösterir. Bu yakın bir tanıdığınızdan gelecek bir haber ile gerçekleşecek ve ailevi bir şekilde huzura kavuşacaksınız.

SALINCAK : Sevdiğiniz kişiye olan sevginiz her geçen gün daha çok azalıyor. Kahve falında salıncak figürü işlerinizin sallantıda olduğu fikrini uyandırır. Bu aşk hayatına yansıyan bir olumsuzluk olarak görülebilir.

SANDAL : Sizi seven kişi tarafından aldatılıyorsunuz, dikkatli olmanızda yarar var. Kahve falında sandal figürü çok sevdiğiniz birinden alacağınız darbeyi ifade eder. Burada dikkatli olmalı ve güven tazelemelisiniz.

SANDALYE : Tatile, uzun seyahate çıkmayı düşünüyorsunuz, şimdi tam zamanı. Kahve falında görülen sandalye bir tatil habercisidir. Bu durum bir yolculuk neticesinde gerçekleşecektir. Biraz yorulacak ama sonunda dinleneceksiniz.

SANDIK : Hane içindeyse eve çokça bir para gelecek demektir. Eğer hane dışındaysa o kişi sürekli para gelme hayali kuruyor demektir. Ve olumlu sonucu henüz alamayacaktır.

SARIK : Sonu iyi gelecek bir iş yolculuğu yapacaksınız. Kahve falında görülen sarık sizi sorunlarınızdan arındıracak bir seyahatin habercisidir. Kafanızı dinleyecek daha huzurlu olacaksınız.

SARIŞIN : Dostlarınız arasına tanıştığınız yeni kişiler katılacak. Kahve falında görülen sıcak ilişkilerin habercisidir. Bu durum sizin hayatınızı etkileyecektir. Önemli ilerlemeler sağlayacaksınız.

SARKAÇ : Artık kararsızlığınızı bırakmalı karar vermelisiniz, çok geç kalmayın. Kahve falında görülen sarkaç eğer işlerinizi ertelerseniz işlerin daha da karışacağının habercisidir. İşlerinize daha önem vermelisiniz.

SAYI : Zaman ve vakit gösterir. Ay veya yıl olarak değerlendirilir. Sayılar fincanın ağız tarafına yakınsa yıl olarak ortalarda ise ay olarak , fincanın dibine doğru ise gün olarak değerlendirilir.

SAZ : Kısa süre içinde oldukça sevinçli bir haber alacaksınız. Kahve falında görülen saz işlerinizin rayına gireceği anlamına gelmektedir. Bu durum sizi çok rahatlatacak ve kısa zaman dilimi içerisinde mutluluğa ulaşacaksınız.

SEPET : Düşündüğünüz işleri uygulamanın tam zamanı şimdi yapabilirsiniz. Kahve falında görülen sepet artık işleriniz konusunda bir adım atmanız gerekliliğini gösterir. Eğer ertelerseniz işler rayından çıkacaktır.

SFENKS : Tamamen büyük bir gizem içindedir. Hayatı ile ilgili güzel değişiklikler beklenir. Sfenks figürü kahve falında görülürse olumlu bir haber bekleyebilirsiniz. Hayatınızda olumlu işler göreceksiniz.

SİGARA : Sizi üzen güçlükler nihayet bitecek. Kahve falında görülen sigara mutluluğun habercisi olmaktadır. Uzun süredir uğraştığınız sorunları artık bir daha karşılaşmamak üzer yollayacaksınız.

SİLAH : Kötülüğünüzü isteyen insanları tanıyın, öğrenin ve onları zararsız hale getirin. Kahve falında görülen silah bir arınma anlamına gelmektedir. Bu durum çevrenizde sizin için olumsuz düşünenlerin çevrenizden yollanması anlamına gelmektedir.

SİNCAP : Sempatik, aynı zamanda sevecenliği bunun yanında ürkekliği temsil eder. Hayatta yapacağı işlerde çok çabuk başarı kazanacağını biraz da aceleciliği işaret eder.

SİNEK : Çevrenizde sizi çekemeyenler var, dikkat. Sinek figürü kahve falında görüldüğünde her şeyi her yerde konuşmamanız gerekliliğini gösterir. Bu durum çevrenizdeki sizin için olumsuz düşünen bireylerden dolayıdır.

SİVRİSİNEK : Bir dostunuzun bu aralar bir sıkıntısı var. Sizden destek bekliyor. Sivri sinek figürü kahve falında görüldüğü takdirde insanlara yapabileceğiniz iyilikleri haber eder. İyilik yapmaktan kaçınmayın.

SİYAH NOKTALAR-İRİLİ UFAKLI : Kısa sürede elinize bol miktarda para geçecek. Siyah noktalar kahve falında görüldüğü zaman ekonomik olarak rahatlayacağınız ve hedeflerinize ulaşma imkanı bulacağınız anlamına gelmektedir.

SOBA : Bu insanlardan sıcaklık ve samimiyet gelecek anlamındadır. Yahut ta kendi karakter yapısını göstermektedir. Kahve falınada görülen soba ortaya çıkacak yeni ve güçlü arkadaşlıkların habercisidir. Bu durum sizi mutlu edecektir.

SOĞAN : Ciddi boyutta üzüntülü bir haber alacaksınız. Kahve falında görülen soğan yaşayacağınız ciddi derecede olumsuz bir haberi niteler. Yine de bu sorunun üstesinden gelebileceksiniz.

SOLUCAN : Çevreniz yalancı dostlarla dolu, dikkat.Kahve falında görülen solucan düşüncelerinizi her yerde açmamanız konusunda uyarır. Çünkü çevrenizde sizin kötülüğünüzü isteyen birileri var.

SORU İŞARETİ : Aklınızda ki soru işaretlerinin cevabını bulacaksınız. Kahve falında görülen soru işareti aklınızdaki belirsizliklerin yok olacağı anlamına gelmektedir. Rahatlayacak ve huzur bulacaksınız.

SUBAY : Bir asker haberi var, ya da askere giden biri olabilir. Kahve falında görülen subay vatani görev yapacak olan yakın bir bireyin habercisidir. Bu durum özlemi de beraberinde getirmektedir.

SU KEMERİ : Nakil. Bir yerden bir yere taşınma. İş değiştirme anlamında kullanılabilir. Bu taşınma hayırlı ve isabetli olacaktır.Su kemeri kahve falında görüldüğünde hayatınızda ciddi bir değişiklik anlamına gelmektedir. Bu hane ya da iş olarak karşınıza çıkabilir.

SÜMÜKLÜ BÖCEK : Uzun süredir olan borçlarınızı ödeyeceksiniz, nedeni ise her yerden size gelen kısmetler olmasıdır. Sümüklü böcek kahve falında görüldüğünde özellikle ekonomik açıdan rahatlamanın habercisidir. Risk almaktan kaçınmayın.

SÜPÜRGE : Aklınızdaki taşınma işini nihayet gerçekleştireceksiniz. Klasik çalı süpürgesiyse çok zor şartlarda verilen emeği işaret eder. Elektrikli süpürgeyse biraz kolay elde edilen emeği gösterir.

SÜRÜNGENLER : Tehlikeli ve zor bir yaşamı temsil eder. Yalnız sonunda başarıya götürecek bir hayatı anlatmaktadır. Dünya üzerinde özellikle sürüngenler tehlikeli yaratık sayılır. Ancak kahve falında sürüngen çıkan insanlar sonunda her türlü güçlüğü yenmeye muvaffak oluyorlar.

SÜVARİ : Uzun zamandır hayalini kurduğunuz kişiyle tanışıcaksınız. Kahve falında görülen süvari karşılaşacağınız bir bireyin büyük bir özlemi bitireceğini ifade eder. Bu durum sizi çok mutlu edecektir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı