Kahve Falı Sözlüğü

Ş

ŞADIRVAN : Uzunca bir süredir beklediğiniz iyi haber yolda. Kahve Falı’nda şadırvan görmek hayatınızda çok önem verdiğiniz birkaç noktanın gerçekleşeceği anlamına gelir.

ŞAMDAN : Bekar iseniz evlilik, evli iseniz yakında çocuk görünüyor. Eğer yanıyorsa iş hayatında güzel bir yol gözükecek. Sönükse çok kısa zamanda yeni bir iş kapısı açılacak demektir.

sapkaŞAPKA : Sizi bekleyen büyük başarılar var, hazırlanın. Şu anda bulunduğunuz işte yükselebilir veya rütbe arttırabilirsiniz. Kahve Falı’nda şapka görmek uzun süre devam edecek olan başarının ve maddi yönden rahatlığın sembolüdür.

ŞAPKALI ADAM : Politika ile ilgili bir çalışma yapacak veya bir siyasetçiden yardım alınacak demektir. Yardımsız bir iş teşebbüsünde bulunmasının çok zor olduğunu gösterir.

ŞATO : Yaşantınızda iyi günler başlıyor, rahat olun. Kahve Falı’nda şato görmek uzun zamandır içinde bulunduğunuz sıkıntıların artık sonlanacağına ve refaha, rahata kavuşacağınıza işarettir. Kahve Falı’nda şato mutlu bir evliliğe, romantik bir birlikteliğe ve aile içi düzene işaret eder.

ŞEMSİYE : Sıkıntılı durumunuz görülüyor, birinden yardım isteyebilirsiniz.Açık ise her türlü kötülüklerden korunulacak anlamındadır. Kapalı ise kötülükler henüz oluşmamış ama her an bir kötülük olabilir ve buna karşılık korunma mekanızması yanındadır.

telve5ŞEYTAN : Dost bildiğiniz bir kişi sizin kuyunuzu kazıyor, dikkatli olun. Önünüze bir takım engeller çıkacak anlamındadır. Kahve Falı’nda şeytan kişilerin yakın zamanda başlarının dostu zannettikleri kişiler yüzünden belaya girebileceği anlamına gelir.

ŞİŞE : Çevrenizde sırlarınızı saklamayan bir arkadaşınız bulunuyor. Şişe boş ise boşluk içinde olma ihtimalini, doluysa her türlü sıkıntılarda geçeceğini ve vaktinin sürekli dolu olacağını gösterir. Kahve Falı’nda şişe aynı zamanda bir hastalığa da işaret eder.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı