Kahve Falı Sözlüğü

T

TABAK : Değerli bir mal sahibi olacaksınız. Gelen bir misafir var. Evde hamile biri varsa erken doğum yapacak demektir. Gelen misafirinde çok kısmetli birisi olduğunu gösterir. Kahve Falı’nda tabak görmek beklenmedik bir haberle karşı karşıya kalınacağı anlamına da gelir.

TABANCA : İçinde bulunduğunuz olaylara bir süre daha çıkış yolu bulunmuyor. Kahve Falı’nda tabanca görmek sıkıntılarla dolu geçecek olan uzun bir döneme işarettir. Bu sıkıntılar özellikle ekonomik ve aile içi ilişkilerle alakalıdır.

TABUT : Arzuladığınız şey istediğinizden çok daha çabuk gerçekleşecek. Eğer içinde insan yoksa çok fazla sevindirmeyen bir haber demektir. Kahve Falı’nda tabut demek üzeri geçmişte örtülmüş tatsız bir olayın tekrar gündeme gelecek olması demektir.

TAÇ : Yaptığınız işte oldukça başarılı olacaksınız. Yakın bir evlilik söz konusu. Eğer falı bakılan evli ise o zaman iş hayatında çok yüksek başarıya adımını atacak demektir. Kahve Falı’nda taç görmek bekarlar için hem akıllarında olmayan bir ilişkiye başlamak hem de aile içi meselelerin çabucak çözüme kavuşturulacağı anlamına gelmektedir.

TAHT : Bir iş değişimi ya da terfi alabilirsiniz. Kahve Falı’nda taht iş ve aile hayatında birkaç değişikliğe işaret eder. Kahve Falı’nda taht aynı zamanda içinde bulunulan durumun sabit ve sağlam hale getirilecek olması anlamına da gelmektedir.

TAHTEREVALLİ : Düşünceleriniz sürekli değişmekte, karar zamanı. Kahve Falı’nda tahterevalli karmaşık ve çok stresli bir durum içinde olduğuna ve bir türlü kafanızdaki düşünceler arasında karar kılamadığınız anlamına gelir.

TAKUNYA : Bütün iş ve sosyal yaşantınızda duraklama olabilir hazırlanın. Kahve Falı’nda takunya görmek aile içi bazı sorunlar yaşanacağına işarettir. Bu sorunları çözmeye çalışarak hayatınızın büyük bir bölümünü bu sorun üzerinde harcayabilirsiniz ve bu durum sizi strese sokabilir.

TARAK : Mutlu olacağınız bir ilişkiye bu günlerde başlayacaksınız, hazırlanın. Kahve Falı’nda tarak görmek aynı zamanda uzun bir yola çıkacağınıza veya ailenizden herhangi bir kişinin çok yakın bir zamanda uzun süreliğine uzun bir yola çıkacağı anlamına gelir. Bu yolculuk sayesinde sizin hayatınızda çok şey değişecek anlamındadır.

TAVA : Aileniz ile aranız açılabilir, dikkat! Kahve Falı’nda tava aileniz ile aranızda kesin bir fikir ayrılığı olacağı anlamına gelir. Bu fikir ayrılığı sizin özel hayatınızla ilgili bir konuda olabilir. Ama her ne olursa olsun sakinliğinizi korumaya çalışmalısınız.

TAVŞAN : Kahve Falı’nda tavşan görmek size üzüntü, negatif enerji ve sıkıntı verecek biri devamlı etrafınızda anlamına gelmektedir. .Çok çabuk gelecek olan bir sevinç. Bu sevinç çok yakın birisinden alınacak demektir. Özellikle okul ile ilgileri var ise bu hususta imtihan kazanılacak demektir. Ayrıca bu kişinin etrafında olup bitenleri de çok iyi takip etmesi gerekmektedir. Çünkü bu iş ile ilgili başarısı, kulaklarını çok iyi açması ile bağlantılı olduğunu gösterir.

TAVUK : Çok zeki olmayan, ancak şen biriyle mutlu olacaksınız.  Ailenin veya kişinin gelir düzeyinin artması. Çok süratli yükselme ve sağlığının da oldukça iyi gideceğinin işaretidir. Kahve Falı’nda tavuk görmek ekonomik açıdan üstün bir rahatlığa kavuşulacağı anlamına gelmektedir.

telve10TAVUSKUŞU : Ummadığınız bir mirasa kısa sürede konacaksınız . Kahve Falı’nda tavuskuşu çok şanslı günlerin sizi beklediği anlamına gelmektedir. Bolluk ve rahatlık içinde yaşayacağınız bir döneme giriyorsunuz, bu dönemde tartışmalara ve dedikodulara fazla karışmamaya özen göstermelisiniz.

TEKERLEK: Her an şansı dönebilir. Otomobil tekerleğine benzerse daha da dikkatli olması lazım. Eğer at arabası veya bisiklet tekerleği çıkarsa daha geç gelebilecek olan şanssızlıklar olabilir. Her türlü kazaya karşı bu kişinin dikkat etmesi lazım. Geçireceği eğer bir kaza ise daha hafif atlatır. Mümkün olduğunca tedbiri elden bırakmamalıdır.

TELEFON : Çok yakın zamanda sevindirici bir haber alacaksınız. Kahve Falı’nda telefon görmek ailenizi ve sizi çok yakından ilgilendiren önemli bir konuda çok iyi haberler alacağınıza işarettir. Bu haberi aldıktan sonra sizin ve ailenizin hayatında olumlu yönde çok şeyi değiştirecek.

TENCERE : Sevdiğiniz birinden üzülerek de olsa neticede ayrılacaksınız. Kahve Falında tencere uzun zamandır devam etmekte olan bir ilişkinin aniden ve beklenmedik bir şekilde biteceği anlamına gelmektedir. Evli çiftler için tencere kısa dönemli bir ekonomik sıkıntıya işarettir.

TENİS RAKETİ : Çok zor olan bir iş yapılmaya çalışılacak. Olasılık ihtimali çok zayıf bir işin sonunda muvaffak olunması. Ama oldukça büyük bir başarıya imza atmış olacak. Kahve Falında tenis raketi çocuklar için kısa sürede ulaşılacak çok sevindirici bir başarıya işarettir.

TERAZİ : Olaylar karşısında gösterdiğiniz davranış en doğrusudur, devam. İlahi adaleti de anlatmaktadır. Eğer haksızlığa uğramışsa adalet yerini bulacaktır. Adaletle ilgili bir işi yoksa o zaman da işlerinde adil davranması gerektiğini gösterir.

TESBİH : Bir adağınız yada sözünüz var, hemen yerine getirmelisiniz. uzun zaman önce adadaığınız bir dileğiniz gerçekleşmiş hemen yerine getirmelisiniz. Kahve falında tesbih aynı zamanda uzun zamandır olmasını beklediğiniz bir dileğiniz bu sabrınız sonunda gerçekleşecek.

TESTERE : Sevdiğiniz ile aranızı açmaya çalışanlar var, çevreye dikkat. Kahve Falında testere sevgilinizle, eşinizle, aile bireylerinin herhangi birisiyle yakın zamanda yaşanmış veya yaşanacak olan bir fikir ayrılığına işarettir.

TESTİ : Size dostluk gösteren o zengin kişi ikiyüzlü davranıyor, dikkatli olun. Kahve falında testi hayat dengelerinizin kısa bir süre içinde değişeceğine bu durumun sizi rahatsız edeceğine işarettir. Yakınınızda gözükse de bazı insanlara çok çabuk güvenmemeniz gerekmektedir.

TIRMIK : Artık yaşantınızı düzene sokmanızın zamanı geldi de geçiyor bile. Kahve Falında tırmık doğurganlığın ve iyiliğin işaretidir. Evli çiftler için çocuk bekarlar içinse yakın bir zamanda bir birliktelik veya evlilik habercisidir.

TIRTIL : Arkadaşınız ile aranızdaki yaşanan dargınlık nihayet bitiyor. Kahve falında tırtıl bir arada olmak ve toplanmak anlamına gelmektedir. Bu sayede kırgınlıklar bitecek ve aile içi ilişkiler düzene girecektir. Kahve falında tırtıl aynı zamanda bir eşya alımına, yüklü miktarda para harcamasına işarettir.

TİLKİ : Dost diye çevrenizde gezinen kişi yalancı, menfaatine düşkün, dikkatli olun. Hane etrafındaysa kişi çok dikkatli olmalıdır. Mümkünse ortak bir çalışmada bulunmamalıdır. Kahve Falında tilki fesat düşüncelerin de işaretidir.

TİMSAH : Kötü bir haber alacaksınız, kendinizi hazırlayın. Kahve falında timsah kötü habere işarettir ama bu kötü haber manevi anlamda bir zarara sebebiyet verecektir, sadece ekonomik anlamda bir sıkıntıya girilebileceğinin işaretidir. telve15

TOKMAK: Alınacak bir direktif tarafından yönlendirilmek demektir. Kahve falında tokmak sizden büyüklerden sürekli ne yapmanız konusunda tavsiyeler geldiğine ve bu durumun canınızı sıktığına işarettir. Bunu değiştirmek için çok çabalıyorsunuz ama biraz daha beklemeniz gerekmektedir.

TOP : İstediğiniz eşyaya nihayet kavuşacaksınız. Kahve falında top istediğiniz birçok şeye maddi anlamda kavuşma fırsatı yakalayacağınız anlamına gelmektedir. Yalnız bu süreçte ağzınızdan çıkacak sözlere özen göstermeniz gerekmektedir.

TOPAÇ : Çevrenizde gerçekten dost diyebileceğiniz insanlar bulunuyor. Onları kaybetmemeye çalışın. Kahve falında topaç dostlukların pekiştirilmesi, toplanılması, bir araya gelinmesi anlamı taşımaktadır. Kahve falında topaç aynı zamanda bir bebek geleceği anlamına da gelir.

TRAKTÖR : Yaşantınızın bundan sonrası rahat geçecek, üzülmemelisiniz. Kahve falında traktör işlerinizi yoluna koyacağınıza ve maddi anlamda bundan sonra artık bir sıkıntı yaşamayacağınıza işarettir. Elinizde avucunuzda ne varsa yatırıp kurduğunu işiniz beklemediğiniz anda ve şekilde büyüyecek.

TRAMPET : Başınıza gelecek olan oldukça önemli bir olay var. Kahve Falında trampet çok resmi bir işe sahip olacağınız ve bu işte kısa zamanda çok yükseleceğiniz anlamına gelir. Bu iş sebebiyle kısa zamanda istediğiniz bir mülkün sahibi olabilirsiniz.

TRAMVAY : Sevdiğiniz kişi ile aranız açılabilir, dikkatli olun. Kahve Falı’nda tramvay çok sevdiğiniz birisi ile aranızda tatsız bir olay yaşanacağına ve bu tatsız olay sebebiyle uzun bir süre görüşemeyecek olmanıza işarettir. Ayrıca kahve falında tramvay görmek yakında uzak bir mesafeden gelecek olan birisi sebebiyle de bir sorun yaşayacağınız anlamına gelir.

TREN : Yaşantınızı değiştirme planlarınız boşa gidebilir, oldukça iyi düşünün. Kahve falında tren kısa bir periyod için sabretmenizi gerektirecek hoş olmayan bir durumla karşı karşıya kalacağınız anlamına gelir. telve20

TÜFEK : Aile yaşantınıza doğru yönelen bir tehlike var. Kahve Falı’nda tüfek aile içinde bir yalana şahitlik edeceğinize ve bu yalan sebebiyle moralinizin bozulacağına işarettir. Aynı zamanda kahve falında tüfek görmek söyleyeceğiniz bir söz ile istemeden karşınızdaki birini kıracağınız anlamına gelir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı