Kahve Falı Sözlüğü

U

UÇAK : Problemlerinizi halledip nihayet istediğiniz seyahate çıkacaksınız.Çok güzel ve çok kısa zamanda çok uzağa yapılacak bir seyahat. Gidişte dönüşte son derece çabuk olacaktır. Kahve falında uçak aynı zamanda bir iş seyahatinin de işaretidir.

UÇURUM : Tehlike getirebilecek bir davranışta bulunmaktır. Bu bir ikazdır son zamanlarda atılan adımlara çok dikkat edilmelidir. Aksi halde problemli hale gelebilir. Kahve falında uçurum aynı zamanda çok önemli bir konu hakkında nihai kararınızı vereceğiniz anlamına da gelir.

UÇURTMA : İstediğiniz şeylerden sizi uzaklaştırmak isteyenler var, dikkat. Kahve falında uçurtma sizin arkanızdan çevrilen işlere ve bu işlerin hayatınızı nasıl alt üst edebileceğine işarettir. Kahve falında uçurtma engellere ve olumsuzluklara da işarettir.

UD : Çevrenizde yalan söyleyen çok kişi var. Kahve falında ud yalancı insanlara ve bu yalancı insanların sizin sosyal hayatınızı nasıl kötüleştirdiğine işarettir. Kahve falında ud korku dolu birkaç ana ve zamana da işaret etmektedir. Bu yalan söyleyen kişilerden kesinlikle uzak durmanız gerekmektedir.

USTURA : Bir haksızlığa uğrayabilirsiniz, tedbirli olmanızda yarar var. Kahve Falında ustura karşı koyamayacağınız ve kendinizi savunamayacağınız bir dertle karşı karşıya kalacağınız anlamına gelir. Kahve falında ustura mutluluğunuzun sekteye uğrayacağı anlamına gelir.

 

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı