Kahve Falı Sözlüğü

Ü

ÜÇ DOLU NOKTA : Yeni bir aşk macerasına başlayacaksınız, hazırlanın. Kahve Falında üç dolu nokta hızlı bir başlangıca ve romantik bir yaşam şekline işarettir. Kahve falında üç nokta çok mutlu olacağınıza ve karşınızdaki insanın çok dürüst olacağına işarettir.

ÜTÜ : Beklediğiniz haber yolda, hazırlıklı olun yeter. Kahve falında ütü bir kutlamaya, güzel bir habere ve sürprize işarettir. Kahve Falında ütü düzenli bir ilişkiye ve düzgün giden bir hayata işarettir.

ÜZÜM : Toplu büyük miktarda bir mala sahip olacaksınız. Çok hareketli ve aynı zamanda bereketli bir yıl olacak. Eğer fincanın ağız kısmındaysa o zaman çok iyi bir teşebbüste bulunacak ve aynı zamanda çok eğlenceli ve neşeli bir ay geçecek demektir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı