Kahve Falı Sözlüğü

Y

YAĞMUR : Bereket ve bolluk yılı olacak Her iş son derece yolunca gidecek. Sağanak halinde yağan yağmur şeklindeyse bereketin ve bolluğun bu yıl çok fazla olacağının emaresidir. Kahve Falında yağmur görmek iş yaşamındaki başarı ile gelecek olan paranın habercisidir.

YABAN DOMUZU : Size iyi görünmeye çalışan kişinin esas hedefi başka, dikkat edin. Kahve Falında yabandomuzu görmek etrafınızda içten pazarlıklı, kötü niyetli ama bunu gizlemeyi başaran insanların olduğu anlamına gelir. Yeni tanışmış olduğunuz kişilerle çok samimi olmamaya ve özel hayatınızdan bahsetmemeye özen göstermelisiniz.

YANARDAĞ : Geçmişe duyduğunuz özlemi bir türlü unutamıyorsunuz. Kızgınlığın ifadesidir. Hane içinde yada dışında olmasına göre farklı yorumlanır. Tehlike anlamı da taşır. Kahve Falında yanardağ görmek aynı zamanda üzüntü ve keder anlamına da gelir.

YAPRAK : Eski bir dosttan oldukça pozitif bir haberler alacaksınız. Kahve Falında yaprak görmek yakın bir arkadaşınızla aranıza mesafe gireceğinin veya sizin ailenizden uzak bir yerde yaşamaya başlayacağınızın habercisidir. Eğer kahve Falında yaprak görürseniz bu aynı zamanda sevgilinizle aranızın bir müddet açılacağına da işarettir.

YARASA : Çevrenizde size zarar vermek isteyen insanlar var daha dikkatli olmalısınız. Korku ve dehşete düşme panikleme ifadesidir. Fakat hepsi boş olan şeyler üzerine olacaktır. Lüzumsuz yere yapılan korku ve paniktir. Kahve Falında yarasa endişe ve merak anlamına gelir.

YARIMAY : Yapmayı düşündüğünüz planlarınız için ortam ve şansınız oldukça uygun. Kahve Falında yarım ay bitirilmemiş bir konuşmanın ve yarım kalmış bir aşkın emaresidir. Kahve Falında görülen yarım ay yakın bir zamanda bitirilmemiş herhangi bir şeye tamamlanmak üzere başlanacağını ifade eder.

YATAK : Kararsızlığınızı bırakma zamanıdır. Kahve Falında yatak görmek acilen karar vermenizi gerektirecek bir durum gerçekleşeceği anlamına gelir. Kahve Falında yatak gören kişi bekar ise yakın zamanda bir evlilik teklifi  ile karşılaşacağı anlamı taşırken evli ise bu durum ailenin genişleyeceğinin habercisidir.

YAY : Sağlığınızda her geçen gün düzelme var. Kahve Falında yay her şeyin düzende olduğunu ve uzun bir süre için her şeyin arzuladığınız yolda ilerliyor olduğunu gösterir. Kahve Falında yay görmek birleşmeye ve ağız birliğine de işarettir. Kahve Falında yay görenlerin fesatlar konusunda tedbirli ve açık gözlü olmaları gerekmektedir.

YEL DEĞİRMENİ : Bu güne dek olan bütün emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Kahve Falında yel değirmeni görmek uzun bir emek sonrası çok beklediğiniz bir şeyin olacağı anlamına gelmektedir. Kahve Falında yel değirmeni gören kişilerin uzun yollar ve uzun süreli projelere hazırlıklı olmaları gerekmektedir.

YELKEN : Dilekleriniz neticede gerçek olacak, sabredin. Son derece mutlu ve umutlu bir hayatın o kişiyi bekleyeceği anlamına gelir. Aynı zamanda yaşayacağı hayat son derece sakin ve sağlıklı bir hayat demektir. Monoton bir hayat tarzını gösterir.

YELPAZE : Bütün sıkıntılarınız nihayet sona erecek. Kahve Falında yelpaze görmek aile ve özel ilişkilerinizde yaşamış olduğunuz sıkıntılarınıza çözüm bulacağınız ve uzun bir müddet daha herhangi bir sorun yaşamayacağınız anlamına gelmektedir. Kahve Falında yelpaze gören kişiler ilişkilerinde kademe kademe bir ilerleme kaydedeceklerdir.

YENGEÇ : Sizi etkileyen biri ile kısa sürede tanışacaksınız. Kıskaçları olduğu için tehlikeyi de gösterir. Bu yüzden bu aralar pek iş teşebbüsünde bulunmayın. Kahve Falında yengeç görmek bazı riskleri almanızın size zarar vereceği anlamı taşımaktadır. Kahve Falında yengeç gören kişilerin profesyonel yaşamları konusunda şu sıralar dikkat etmeleri gerekmektedir.

YILAN : Etrafınızdaki gizli düşmanını bulmaya çalışmalısınız. Kahve Falında yılan sinsilik ve düşmanlık anlamına gelmektedir. Ama aynı zamanda bu sinsi ve düşman kişinin cinsiyeti hakkında da bilgi verir. Kahve Falında yılan gören kişilerin etraflarındaki kadınlar konusunda dikkatli olmaları gerekmektedir. İş ya da özel yaşamınızda sizin mutluluğunuzu istemeyen bir ya da birkaç kadın arkanızdan işler çeviriyor gibi gözüküyor. tedbirli olmanızda fayda var. telve14

YILDIZ : Yıldız falınızda güzel bir gelecek huzurlu bir ömür demektir. Kahve Falında yıldız gören kişiler etraflarında çok sevilen ve tanınan biri haline gelecektir. Bu tanınma ve popülerlik özellikle iş yaşamlarında gerçekleşecek olan başarıların ve özel yaşamlarındaki mutlulukların sonucu olarak meydana gelecek. Yıldız kahve falında ışıltı ve görkemli bir hayat demektir.

YUMURTA : Oldukça kolay yoldan bol miktarda para sahibi olacaksınız. Kahve Falında yumurta görmek bir aile meclisi ve mutlu bir günde bir arada olmak anlamı taşır. Kahve Falında yumurta gören kişile kısa zamanda iş hayatlarında başarı sağlayacak ve maddi yönden rahata kavuşacaklardır. Kahve Falında yumurta görülmesi aynı zamanda aile üyelerinin sayıca çoğalması ve bir bebek olması anlamına da gelmektedir. Kısa zamanda gelecek olan paradır. Hamile olmayı bekleyenler var ise hamile kalacağına işarettir. Kahve Falında yumurta görmek bir sır veya duyulmaması gereken bir durumun sizinle paylaşılacağı anlamına gelir. Böyle bir şeyle karşılaşırsanız tedbirli olmanız gerekmektedir.

YUMRUK : Sevdiğiniz birine hediye almayı düşünüyorsunuz, tam zamanı. Kahve Falında yumruk görmek özel bir kutlama yaparak bir gününüzü çok güzel bir şekilde geçireceğiniz ve gün sonunda beklemediğiniz bir sürprizle karşılaşacağınız anlamı taşır. Kahve Falında yumruk gören kişinin son zamanlarda aile, iş, özel ilişkiler ve arkadaşlık konusunda hiçbir sorun yaşamayacağı anlamına gelmektedir.

YOL : Sevdiklerinizle uzun bir yola gitmeyi düşünüyorsunuz. Arkası kapalı yol ise gitmekten vazgeçilecek, açık ise gidilecek anlamındadır. Kısa ve uzun çizgiler yolun mesafesini gösterir. Koyuluk ve açıklıkları da zamanını gösterir. Koyu çizgi kısa zamanı, açık çizgi ise ileriki zamanı gösterir. Kahve Falında yol birikime ve özleme de işarettir.

YUNUS : Çok iyi bir kısmet ve zenginliğin sembolüdür. Her türlü kötülükten arınma anlamındadır. Atlayan yunus görmek, olayların hızlı bir şekilde gerçekleşeceği anlamını taşır.Kahve Falında görülen yunus iyilik, refah ve zenginlik anlamlarına da gelmektedir. Kahve Falında yunus görmek sıkıntılardan arınmanın habercisidir.

YÜZÜK : Evliliği sembolize eder. Eğer evli bir insansa sevgili anlamını taşır. Fincanın üst kısmındaysa evlilik daha yakın, alt kısmındaysa çok kısa sürede gerçekleşeceğini gösterir. Kahve Falında yüzük görmek bağlılık ve sadakatin de temsilcisidir.

YATAN İNSAN : Biraz rahatsızlık ifade eder. Hanenin içinde ise yakın birinin, hane dışındaysa uzak birinin hastalığı olarak yorumlanır. Kahve Falında yatan insan hastalığa ve uykusuzluğa da işarettir. Aynı zamanda dirençsizliğin de işaretidir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı